Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Bugün yıldızların etkisi nedeniyle hem uyumlu ve rahat ortamlarda, hem de karışık ve rahatsız edici ortamlarda bulunmanız mümkündür. Tabii mantıklı ve dengeli davranırsanız bütün huzursuzlukları çözümleyip keyfinize bakabilirsiniz. Para ve iş konularında şansınız açık. Bununla beraber harcamalarınızda yine de dikkatli olmalısınız çünkü yıldızlar sizi abartılı davranışlara ve abartılı harcamalara yönlendirebilir. Yine aynı Astrolojik etkiler nedeniyle üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle, yönetici konumundaki insanlarla ve önemli kimselerle çok iyi anlaşıp, onlardan istediğinizi alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu sıralar yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı birçok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanlarını iyi ayıklamanız gerekiyor. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz, zaman kaybı gibi lüksünüz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Kartınız Boşluk... Planlı ve projeli hareket ediyor ancak ufak da olsa bazı konuları ihmal ediyorsunuz. Bu arada işinizle ilgili sorunlar çıkabilir. Bundan dolayı boşluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Eşinizi de alıp uzaklara gitmek ya da en azından bir süre için her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için fırsat da çıkabilir karşınıza. Ama “ince eleyip sık dokuyayım” demekten bu fırsatları kaçırırsanız hiç şaşmayın. Biraz daha rahat olun. Detaylara takılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
İş hayatınızda da yeni bir döneme giriyorsunuz. Bir iş değişikli yapabilir ya da güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni fikirler üretebileceğiniz, fikirlerinizi uygulayabileceğiniz hareketli bir iş istiyorsunuz ve bu işe giden yolda bazı tanıdıklarınızla konuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Partnerinizden alacağınız bir haber duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin. İlişkinizi sorgulamaktan vazgeçin. Aslında duygularınızı anlatabilir ve isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. Böylece ilişkiniz bir dengeye oturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda girişimlerde bulunmaktan kaçınacaksınız ve kararlarınızda istikrarlı davranacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyorGenel anlamdaki boşluğunuzu, aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed