Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (6 Ekim 2013)
Uzlaşmacı olmanın ve mizah yeteneğinizi kullanmanın faydasını görebileceğiniz bir gün. Herkes stresle başa çıkmaya çalışırken (işiniz zor olsa da) bu görev size düşebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (6 Ekim 2013)
Bir yakınınızın problemleri sizi çok meşgul ediyor. Oysa o yaşadıklarını sizin kadar önemsemiyor. Bugün yine ona zaman ayırıp akıl vermeye çalışabilirsiniz. Söyledikleriniz şimdilik onu hiç etkilemiyor. O bildiği gibi davranmakta kararlı. Öğle saatlerinde bir başka şehirde yaşayan bir yakınınızla ilgili çok sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (6 Ekim 2013)
AŞK: Partnerinizle ilgiliproblemlere akılcıyaklaşıyorsunuz. Kendiniziböylece ona kanıtlıyorsunuz.Sevginizden şüphe duymamasıaşk yaşamınızı renklendiriyor.İŞ: İyi bir kariyer sahibi olmakistiyorsanız ilk yapacağınız şey yeni işinizle ilgiliaraştırma yapmak. Çalışmayı seviyorsunuz. Sizezorla hiç kimse bir şey yaptıramaz.SAĞLIK: Bugün, konuşma zorluğu çekebilir veyayavaş konuşma arzusunda olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (6 Ekim 2013)
Birlikteliklerin tadını çıkarabileceğiniz, partnerinizle uyumu yakalayacağınız, bekarlar için ilişki adaylarının çıkabileceği güzel bir gün. Ancak dikkatli olmakta fayda var. Ani başlangıçlar ani bitişlerle sonuçlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (6 Ekim 2013)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (6 Ekim 2013)
Bugün işyerinizde güne sorunlu başlayacaksınız fakat günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (6 Ekim 2013)
Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (6 Ekim 2013)
Bugünlerde para biriktirmeniz gerekebilir çünkü önümüzdeki günlerde parasal kaynaklarınızın önemli bir kısmı kesilecek. Harcamalarınızda kısıtlamalar yamanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (6 Ekim 2013)
Çevrenizdeki insanlara fazla güvenmemelisiniz çünkü yakın bir arkadaşınız size karşı bir tuzak kurma düşüncesinde. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141971 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed