Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Katılacağınız toplantı ya da sosyal aktivitelerde yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Belli anlaşmalar söz konusu olabilir veya belli sözler verilebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmler var ya da duygusal anlamda size kendinizi iyi hissettiren kişilerle birlikte olabilirsiniz, eski isimler veya tanıdıklar günü bozmamalı mümkünse!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bugün aileniz içerisindeki pek çok konu netleşecek ve gelişmeler sizin lehinize olacak. Çalışma hayatınızda sizin haklı olduğunuz anlaşılacak ve geçen günlerin tatsızlıkları sona erecek. Gerek sevgiliniz için gerekse arkadaşlarınız için çok özel bir konumdasınız, gereksiz kaprislerle size duyulan bu sevgiyi yok etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bugün çok büyük bir fırsat yakalayacaksınız. İyi değerlendirmeyi bilirseniz hayatınızı olumlu etkilenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bugün kendi kendinizle bir hesaplaşma yaşayabilirsiniz. Son günlerde söylenen veya şahit olup etkilendiğiniz sözleri düşünün. Hatalarını düzeltme şansı yakalamış biri olarak yaklaşırsanız konuya ve duruma, güç kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
İş ortamında sıkışık olacağınız bir gündem var. Başkalarının sorumluluklarını almaktan kaynaklanan durumlar sizi oldukça yorabilir. Kendinizi zorlamaktan sakınarak, planlı hareket edin. Sağlığınızı zorlayan aşırı tempoya rağmen tamamlanması gereken işleri toparlamalısınız. Değişik tekniklerin, denemelerin size kazandıracağı avantajlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin başkalarınca değerlendirilmesi hoş olmuyor. Bu konuda daha ödünsüz tavırlar içine girmelisiniz. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2022)
İhtiyaç duymanız gereken her şeyi satın alabiliyorsunuz. İhtiyaç diye önünüze koyduğunuz şeyleri biraz sınırlamanız, dizginlemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Hiç ummadığınız biri şu günlerde size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bu yakınlaşmaya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed