Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün duygusal açıdan zor bir gün sizi bekliyor . Çok kırılgan bir yapınız var. Olumsuz olaylar üst üste gelince kendinizi çok kötü hissetmeye başladınız. Kendinizi biraz toparlamalısınız ve güçlü davranmalısınız. Yoksa başka insanlar bu zayıflığınızdan faydalanmak isteyebilir. Bir dostunuzla dertleşmek size iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
İnsanların sizinhakkınızdaki düşüncelerinihaddinden fazlaönemsiyorsunuz böyleyapmasanız özgüveninizaçısından daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İkili ilişkileriniz güçlü. Ancak kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok dahice sandığınız bazı düşünceleriniz çevrenizde tepkiyle karşılanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Evde alınması gereken sorumluluklar karşısında planlı olmaya çalışın. Daha fazla hareket ve yer değişikliğine ilişkin kararlar alırken, artan harcamaları göz önünde bulundurmalısınız. Zira eldeki kaynakların ne şekilde kullanılması gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Finansal anlaşmaların sorun olacağı bu dönem yeni desteklere ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Son günlerde onaylamadığınız bazı davranışları ilgili kişilerle konuşmak isteyeceksiniz. İşyerinde uygulanacağı söylenen bazı değişiklikler sizin için pek kazançlı olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Buram buram aşk kokan bir gün sizi bekliyor. Bu sıralarda ikili ilişkilerdeki başarı şansınız çok yüksek. Arkadaşlarınız aracılığıyla tanıyacağınız bir insandan beklemediğiniz kadar etkilenebilirsiniz. İş hayatınızda değişik açılımlar, değişik düşünceler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kısa bir süre sonra nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Sıkıntı, bugünden sinyal veriyor ama siz tedbir almamakta kararlısınız. Bugün yapacağınız harcamalarda kararsızlık yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Son günlerde kendinizi çok yoruyorsunuz ve bu durum sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Kısa bir tatile çıkmayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed