Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bir yakınınızın yaşadığı duygusal beraberliği çok destekliyorsunuz. Taraflar sizin söylediklerinizden fazlaca etkileniyor. Bu desteği verirken, ilişkiye çok olumsuz bakanların gerekçelerini de irdelemenizde yarar var. Kurallarınızdan taviz vermekten hoşlanmadığınız için zaman, zaman kırıcı olabiliyorsunuz. Kurallarınızın gerçekçiliği, sizi inatçı tavırlara sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız yargılama... Mistik işler vehayal gücü geliştirme sizin tarzınızoldu. Dış görünüşünüze fazla önemveriyor ve hayalci tutumsergiliyorsunuz. Gerçekleri düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Romantik günler sizi bekliyor. Sevdiğinizle başbaşa kalmak istiyorsunuz. Küçük de olsa sorunları çözmeye çalışmalısınız. Mesleki konularda tarafsız olmaya çalışın. İşinizde son derece enerjiksiniz. Yetenekleriniz, konuşmalarınız ve hoşgörülü davranışlarınızla çevrenizde aranan bir kişisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkilerin parasal yanı sizi yeni tedbirler almaya itecek. Zira başkalarının maddi olanaklarına daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Diğer yandan finansal anlaşmalar, borç alacak meseleleri üzerinde durmanızda yarar var. Eşin para durumu ya da ortak harcamaların artışı sorun yaratabilir. Bu konuda yeni projelerin engellenebileceği bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Karşınızda sabit fikirli biri olduğunu bilmenize rağmen öneri götürmekten yılmıyorsunuz. Onu sonunda dize getireceğinizi düşünmeniz büyük bir yanılgı. Bunu çok kısa zamanda anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün parasal bir sorun yaşayabilirsiniz. İnsanlara para harcama eğiliminiz sizde parasal sorunlara yol açıyor. Bütçenizi son günlerde çok zorlamaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Parasal konulardaki rahatlılığınız bugün ön planda olacak. Duygusal konularda yeni kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed