Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Aslında elinizde işe yarar teklif, anlaşma, plan, davet veya öneriler olmasına rağmen zaman ve enerjinizi daha farklı seçenekler için harcıyor olabilirsiniz. Hangisinin sıkıntı doğuracağı değil, hangisinin sizin için daha faydalı olacağı üzerine kafa yormanızda fayda var. Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor. İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
AŞK: Bugünlerde aşk hayatınızdakendi kurgularınızın esiri olmaküzeresiniz. Partnerinize karşıkıskançlık sınırını aşıyorsunuz veetrafındaki herkestenşüpheleniyorsunuz.PARA: İş yerinizde sempatikdavranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Bu yüzden deçok fazla çalışmasanız bile anlaşılmıyor. Üstlerinizitatlı dilinizle kandırıyorsunuz. Terfi edebilirsiniz.SAĞLIK: Yeme şeklinizi değiştirmelisiniz. Çok fazlatükettiğiniz abur cubur karaciğerinize zarar veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor. Görüşmek istediğiniz kişilere bugün ulaşacak ve onlarla kısa vadeli planlar yapacaksınız. Dostlarınıza bağlarınız güçleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Artık önemli ve yeni kararları gündeminize alıyorsunuz. Para çıkışlarının hızlandığı son dönemin zararlarını kapatmak, iş hayatında sizi bekleyen değişime yakın durmak gerekecek. Kazançlarınızı daha farklı yollardan elde edebileceğiniz yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yakın çevrenizde başlayan değişiklikler ve kardeşlerle ilişkilerde esnek olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfeden biri sizi desteklemek istiyor. Önümüzdeki günler içinde onunla, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olacak. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bakım konularına ağırlık verebileceğiniz ve kendiniz için alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Yakınlarınızla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Kendinizi çok güvenli bulduğunuz bazı özelliklerinize karşı, bugünlerde kendinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed