Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Yeni Ay özellikle kariyerinizi ve mevcut projelerinizi büyük ölçüde etkiliyor. Sağlınıza daha fazla dikkat ediyor ve rutin kontrollerinizi aksatmıyorsunuz. Şu sıralar yakın çevrenizde olumlu enerjiler mevcut. Aşk hayatınızda sevginizi cesurca gösterebilirsiniz. Beklentilerinize fazla odaklanır ve diğer her şeyi göz ardı ederseniz, aradığınızı bulmakta zorlanırsınız. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Yapmanız gereken sürüyle özel işiniz var. Hepsini dar zamana yığmak bazı ziyaretlerinizi biraz aksatacak gibi. Geç saatlerde yapacağınız ani bir program, sizi bu gece uykusuz bırakabilir. Sürprizlerle dolu bir gece geçirebilirsiniz. Yorucu geçen bir haftadan sonra dinlenmeyi hak ettiğinizi düşünüyorsunuz, ama yine yorucu bir gün sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Çevresel sıkıntılarınız bugünlerde yine geliyor gibi. Kendinize bazı şeyleri yasaklamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Kalbi boş olanlar için olumlu bir gün. Uzun süredir beklediğiniz ilişkiyi yakalama şansınız var. Duygusal yönünüzü dikkat çekecek şekilde ortaya koymalısınız. Kalbi dolu olanlar daha dikkatli davranmalı. Çünkü sahiplenme duygularının yoğun olması nedeniyle partnerlerini üzebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Keyifli ve rahat bir gününüzdesiniz. Rutin işlerinizden bir parça sıkılabilir ve kendinizi dışarı atmak için fırsat kollayabilirsiniz. Neyse ki arzuladığınız fırsatları yakalayacaksınız. Gün içinde sıklıkla yakın yerlere gitmeniz gerekebilir. Yalnız işlerinizi yaparken ne kadar acele ederseniz o kadar pürüz çıkacak. Sakin ve dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Enerjinizi günlük işlerinize yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Aşırı yoğunluk arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebileceği gibi sağlığınızla ilgili sorunlar da yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler oldukça yeterli. İş yerinde size verilen fırsatların yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta, her imkan düştükçe, size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için teşebbüste bulunun, zaman aleyhinize işliyor. Para işlerinde bugün hassas olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugün herkesi şaşırtacak bir olaya tanık olabilir ve para ilişkilerinin insanda yaptığı tahribatları ilgiyle izleyebilirsiniz. Alacağınız, vereceğiniz birbirine biraz karışmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Kullanılma anlamında çok davetkar olduğunuz bir ilişkinizde zarar görmeye çok açıksınız. Bu gibi durumlarda iyi niyetinizi frenlemelisiniz. Biraz kuşkucu yaklaşımlarınız, sorunlarınızı aza indirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed