Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Rölatif olarak çözülen acil bir sorun aslen ortadan kalkmamış olabilir veya sizin bir sorunu geçici olarak da olsa çözmeniz gerekebilir. Oyun planınızı kendi çıkarlarınıza göre kurmalı ve dikkatli adım atmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (9 Eylül 2013)
İnsanları biraz daha anlamaya çalışmalısınız. Sürekli birilerinin sizi anlaması gerekiyor. Farkında olmadan insanları kırıyosunuz. Uzun zamandır yapmanız gereken bir konuşmayı nihayet gerçekleştirebileceğiniz bir ortama girecekseniz. İtiraf etmemeniz gereken bir konuyu söylemeniz ileride pişmanlık duymanıza neden olabilir. Bir arkadaşınız istemeden çok istediğiniz bir geziye engel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (9 Eylül 2013)
Bugün değişik konu ve işlerle uğraşmanız sizi neşelendirecek. Gününüz fazla ışıltılı geçecek. Politika konuları sosyal hayatınızı etkiliyor. Topluma karşı konuşurken başarılı oluyorsunuz. Tatlıdil sizin doğanızda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (9 Eylül 2013)
Bugün yeni tanıştığınız insanlarla aranızda biraz mesafe bırakmakta fayda var. Emeğinizi haksız yere eleştiren ya da bir kısmını kullanmaya kalkan kişilerden uzak durmak en güzeli olur. Kıymet bilenlere saklayın enerjinizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Yurt dışı işlerinizde size sorumluluk getiren pek çok konu bulunuyor. Kendinizi daha kararlı biçimde ortaya koymalı, dikkatinizi size fayda getirecek konulara vermelisiniz. Uzun yolculuklarda yaşanacak engellere rağmen, size şans getirecek kültürel olaylar, işinizi içine alan eğitim temalardan son derece yararlı sonuçlar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (9 Eylül 2013)
Çok hızlı bir iş temposundan sonra şimdi bir dinlenme dönemi içerisinde girdiniz. Eski hareketli ve yoğun iş günlerinize karşı içinizde derin bir özlem var. Ama bu yeni işler yapmanıza engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (9 Eylül 2013)
Sizden beklenmeyecek kadar güvensiz, onaya muhtaç bir tavır geliştiriyorsunuz. Bu onu çok şaşırtıyor. Çalışma yaşamında beraber olduğunuz insanların ikna edilmek için beklemeleri artık sizin de canınızı sıkmaya başladı. En azından bugün bırakın, nasıl istiyorlarsa öyle düşünsünler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (9 Eylül 2013)
Ortak yatırımlara girmek için iyi bir gün değil. Birlikte yatırım yapacağınız kişiyi iyi tanısanız bile, para söz konusu olunca davranışlarını kestiremeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (9 Eylül 2013)
Kendinizi bir süredir hazırladığınız bir konuşma esnasında, hesapta olmayan yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142284 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed