Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Beklemeseniz de genelde olumlu haberlere açık bir aydasınız. Aşk hayatınızda ve dış görünüşünüzde de yenilenme söz konusu olabilir. Yeni romantik ilişkinizde yaş farkı ya da taraflardan birinin evli olması, ilişkisi bulunması veya uzak bir yerde yaşıyor olması türünde zorlayıcı faktörler de söz konusu olabilir, bilginize.
   (3.82/5 Puan / 11 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Bugün, yaşamı farklı yönlerden ele alacaksınız. Daha önceki düşüncelerinizde yanılma olduğunu kabul edeceksiniz. En önemli karar değişikliğiniz de yakın çevrenizdeki insanlar için olacak. Söylenen sözlere değil davranışlara göre karşınızdakileri değerlendirmeyi düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Kartınız Kardeşlik... Bağlarınız, sevdikleriniz sizin için çok önemli. Onlarsız yaşayamazsınız adeta. Soyut kavramları düşünmek sizi biraz zarara sokmak üzere gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Bugün mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir, bunun sonucunda yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Bugün çabuk ve olumlu kararlar almanızın avantajını yaşayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Ay burcunuzda iken başkalarının dikkatini daha çok çekecek, hayata esnek bakmanın keyfine varacaksınız. Zaten son süreçte sosyal ilişkiler ve aşk hayatınıza oldukça odaklanmış durumdasınız. Ancak ciddiye alınması gereken ortaklaşa para konularında sizi bağlayan temalara dikkat edin. İlerleyen tarihlerde daha çok destek aramak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Bir arkadaşınızın size verdiği desteği unutmuş görünüyorsunuz. Bugünlerde onun davranışları sinirlerinizi bozuyor. O da bunun farkında ve sizin vefasız olduğunuzu düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Parasal konularda epeyce ihmalkar davrandığınız için kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Kendinizden kaynaklanan bu sorunlar için çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Parasal konularda önceki günlere göre olumlu gelişmeler içerisinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Uykusuzluk kapınızda. Zor bir gece geçirmemek için tedbir almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed