Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Bugün ayrıca sizden daha üst konumda olan kimselerden bazı şeyler isteyebilmek için de uygundur. İhtiyaç duyduğunuz destekleri sağlayabilir, daha rahat haraket edebilme imkanlarına kavuşabilirsiniz. Eğer çalışmayan bir Balık iseniz, özel konularnızla ilgilenirken veya yapmak istediğiniz şeyler için harakete geçerek aynı etkilerin desteğini hissedeceksiniz. İş ya da özel hayatınızla ilgili fırsatların dışında, akşam saatlerine doğru, sizi kararsızlığa sürükleyebilecek bir teklif almanız olasıdır. Bu teklifi kabul ettiğiniz takdirde bazı planlarınızı ertelemeniz gerekeceği için, karar vermekte zorlanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2023)
Akşama doğru alacağınız bir öneri, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Size küçük bir sürpriz var. Uzlaşmaya açık bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de sabahtan itibaren yoğun ama gerilimsiz ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzlaşmaya açık olmanız kararsız olmanız anlamına gelmiyor, son noktada kendi kararlarınızı uygulayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
AŞK: Bardağın boş tarafınıgörmeyi alışkanlık halinegetirdiniz. Partnerinizineksiklerini sürekli yüzünevurmanız aranızdagerginlikler oluşturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Maddi konular, elinizdeki paranın değer kazanması, hak ettiğinizin elinize geçmesi ve ihtiyaçların giderilmesi önceliğiniz olacak. Ek bir takım giderler nedeniyle ‘nerden kaynak yaratsam’ diye düşünmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Kişisel gelişiminize faydası dokunacak gelişmeler gözüküyor. Duygusal yüklerinizden kurtulmak ve daha güçlü olmak adına olumlu adımlar atabilirsiniz. Kendinize koyduğunuz gereksiz kurallardan kurtulma çabası içine girebilirsiniz. Bu konularda bir uzmanla görüşme yapabilir, süreci hızlandırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2023)
Büyük bir gerginlik ve heyecan içinde hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama umut ettiğiniz sonuçların ancak bir kısmını alabileceksiniz Yine de önemli problemleri halletmiş olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2023)
Size bu konuda özensiz davranıp eziklik yaşamanıza neden olan bir arkadaşınızın, para sıkışıklığı yaşadığı haberini alacaksınız. Bundan duyacağınız gizli haz, sonradan pişmanlık yaşamanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2023)
Tepkimeciliğiniz, bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırma derecesine varmış gibi. Yapmacık davranışlara karşı çok tavırlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed