Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Bugün biraz aceleci, gereksiz telaşa eğilimli, sakar ve gürültücü hale gelebilirsiniz fakat bunlar hafif ölçüdedir ve bugünün size olan faydaları bu sayılanlardan çok daha fazla olacaktır. Bugün alışılmadık derecede enerjik olmanız olasıdır. Olumsuz planlar içinde olmanız mümkündür. Çevreniz, planlarınızı hoş karşılamayabilir. Size doğru olarak gözüken durumlar pek o kadar doğru olmayabilirler. Harakete geçmeden önce başkalarının görüş açılarını da değerlendirmeye çalışmalısınız. Sakin bir gün geçirmeye hazırlanmış olabilirsiniz fakat gelişmeler gününüzü hareketlendirecektir. Kalabalık ortamlarda bulunmanız ve dinlenme fırsatı bulamamanız olasıdır. Buna rağmen bütün olarak hoş bir gündesiniz. En azından canınız sıkılmayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşadığınız bazı konular var. Umutsuzluğa girmeniz gerekmiyor. Birçoğunun aciliyet gerektirmediğini, daha anlaşılır ifadeler için yeterince zamanınız olduğunu göreceksiniz. Akraba ya da benzeri ilişkilerde mutlu ve şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Bu konuda geliştirdiğiniz iyimserliği etkilerini, bu ilişkilerde hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
İŞ hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber keyfiniz yerine geldi. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle her şey yoluna girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Aklınızı çelecek, size olayları olduğundan farklı gösterip etki altına almaya çalışacak kişilere karşı dikkatli olmaya çalışın. En yakınlarınızdan bile bu açıdan zarar görebilirsiniz. Duydukları-nıza kendi görüşlerinizi katın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Ailenizle olan bağlar ve güvenliğinize ait konular aşırı sorumluluk getiriyor. Biraz planlı hareket etmeli, ertelenen konulara yer açmak için çaba göstermelisiniz. Özel hayatta başlayan olumlu süreç yanında ortaklıkların getireceği yeni fırsatlar üzerinde durmalısınız. Eldeki kaynakların değerleneceği uzun soluklu planlar için pozitif bir dönem olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak. İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Bugünlerde, tahsilat konularıyla ilgili kendinize duyduğunuz kızgınlık daha da artabilir. Bazı yerlere gerekli görüp dağıttığınız paraları geri toplamakta güçlük çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Günlük sorunları kendinize bu kadar dert etmeyin. Sıkıldığınız durumlarda sevdiğiniz uğraşlara yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed