Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Üstlendiğiniz görev veya sorumluluklarınız ihmale gelmez. Bu alanlarda ne kadar fazla gayret gösterirseniz o kadar fazla desteklenebilirsiniz. Net olmayan bilgilere dayalı kişisel değişiklikler yapma riskiniz var. Kendi araştırmalarınızı kendiniz yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Ailenizle ilgili konuların ön planda olacağı bir gündesiniz. Sevdiklerinizi bulunduğunuz yere davet edip bir arada olmayı arzu edebilirsiniz. Aile fertlerinizle ve dostlarınızla fikir birliği içinde olmak güveninizi arttıracaktır ama dikbaşlılık eğiliminiz oldukça yüksek . Gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Arkadaşlık ilişkilerinizde iyiOlmanıza rağmen aşkınızakarşı kırıcı olabilirsiniz.Karşı cins sizi kibirligörüyor. Hep kendinizdensöz etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Size hoşunuza gitse de gitmese de gerçekleri söyleyip asıl iyiliğinizi arzulayan arkadaşlarınız bugün yanı başınızda olacak. Duymayı arzu etmeyeceğiniz bazı şeyler söyleyebilirler. Direnç göstermek yerine dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Yakın bir iş arkadaşınız sizin ona haksızlık ettiğinizi düşünüyor. İşle ilgili sohbetlerinizde onun özelliklerinden övgüyle söz etmemeniz dikkatinden kaçmıyor. Bu konuda konuşmayıp sizin anlamınızı bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bugünlerde maddi durumunuz iyice bir düzene girmiş gibi görünüyor. Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlığın nihayet önünü kesebildiniz. Yakında bir para haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Ara sıra ortaya çıkan eski bir arkadaşınızla ilgili, sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed