Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Hangi konuların nasıl ilerleyeceği konusunda kafanızda net fikirleriniz oluşabilir ya da var. Ancak, karşınızdaki veya çevrenizdeki kişileri buna inandırabilmek için ikna yeteneğinizi en ince ayrıntısına kadar göstermeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Bugünlerde ailenize çok düşkün oldunuz.Bu duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldıracak. Almaya hazırlandığınız bazı kararları ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Sonradan yaşanan pişmanlıkların işe yaramadığını yine en iyi siz biliyorsunuz. İki arkadaşınızın küskünlüğünde araya girecek ve ilişkiyi biraz yumuşatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
AŞK: Partnerinizle ilgiliproblemlere akılcıyaklaşıyorsunuz. Kendiniziböylece ona kanıtlıyorsunuz.Sevginizden şüphe duymamasıaşk yaşamınızı renklendiriyor.İŞ: İyi bir kariyer sahibi olmakistiyorsanız ilk yapacağınız şey yeni işinizle ilgiliaraştırma yapmak. Çalışmayı seviyorsunuz. Sizezorla hiç kimse bir şey yaptıramaz.SAĞLIK: Bugün, konuşma zorluğu çekebilir veyayavaş konuşma arzusunda olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Bugünün ve yeni ayın size vaat ettiği şeyler arasında yeni gruplar, yeni sosyal çevre, arkadaşlıklar, insanlarla bir arada yapılan ve ortak amaç uğruna emek harcanan çalışmalara başlangıçlar, karamsarlıktan sıyrılma ve yeni umutlarla her şeye yeniden başlama isteği olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Ay'ın burcunuzda olması size duygusal anlamda hassas kılıyor. Hassasiyetleriniz artmış durumda. Kendinizi bir yandan enerjik hissederken öte yandan da hayallere dalıp gitmeye eğilimli olabilirsiniz. Çevrenizden gelen yorumlarında desteğiyle bazı kişisel kararlarınızı hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak ayın küçüldüğü zamanlar yeni atılımlarda bulunmamak gerekir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Sizin ilkelerinizle bağdaşmayacak bir durumda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.Beklediğiniz bir haberde yada gelişmede gecikmeler oluyor ancak beklentilerinizi net bir şekilde planlayabiliyorsunuz.Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz. Dikkatinizi işinize yönlendireceksiniz. İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Maddi konularda bütçenizi dengelemek sizin için önem kazanıyor. Çeşitli yeni gelir kaynaklarına sahip olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Küçük gelişmeleri hayatınızın fırsatı diye değerlendirmekten kaçmalısınız. Abartılı davranmak sonradan hayal kırıklığına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143287 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed