Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Çevrenizdeki kişiler ve size hayranlık duyan gruplar size her türlü yardıma hazırlar. Yardım istemekten çekinmemeli veya size destek olmak için ayağınıza kadar gelmelerini beklememelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Nisan 2014)
Kişisel problemlerinizi ve kararsızlıklarınızı ailenize açmaktan çekiniyorsunuz. Kendi kararlarını vermek güzel bir şey ama sizi seven insanları tam aydınlatmazsanız yardım alamazsınız. Son dönem yaşadığınız hızlı hayat sizi epey yormuş. Yakın bir arkadaşınızla kısa ve sakin bir tatile çıkmak size iyi gelecek. Gelecekle ilgili büyük bir karar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Nisan 2014)
Maddi kaynaklarınızlaalakadar olacağınız oldukçayoğun bir gün geçirmenizolası. İşinizdeki sistemdeğişikliği biraz hoşunuzagitmese de çalışmatemponuz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Nisan 2014)
Bugün göz önünde olma ve hem hal ve hareketlerinizle hem de konuşmalarınızla diğer insanlar üzerinde etki bırakabilirsiniz. Duyguların harekete geçmesini istiyorsanız bunu sağlayabilirsiniz. Akşam saatleri yanılma riski var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Yeni başlangıçlar konusunda güçlü bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Kendinize odaklandığınız bugün değişiklikleri art arda gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Duygusal coşkunuz kendini dışa vurmak isteyebilir. Saçınız veya görünüşünüzle ilgili hoş değişiklikler yapabilirsiniz. Yalnız sağlığınız için biraz daha ilgili olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Nisan 2014)
İş sahibi olmayan Koçlar için de yeni başlangıçlar kapıda. Karar verme sürecindesiniz. İş sahibi olanlar yeni bir gelişmenin heyecanını yaşıyorlar. Bu gelişme son derece olumlu sonuçlar doğuracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Nisan 2014)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Nisan 2014)
Elinizden yüklü miktarların çıktığı bir dönemdesiniz ama yeni kaynakların çıkması sizi hem şaşırtacak, hem de sevindirecek. Bugün parayla ilgili rahatlatıcı bir haber var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Nisan 2014)
Aile içi büyük bir tartışma yaşanabilir. Problemlerin çözümünde yapıcı davranması gereken taraf sizsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140748 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed