Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Önümüzdeki 10 gün içinde, işinizle, çalışma arkadaşlarınızla ya da koşullarınızla ilgili konularda sonuç alabilirsiniz. Ancak sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor! 5, 6, 7 Şubat günlerinde sağlığınızı ilgilendiren aktivitelere önem verebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Ümitli girişimlerinizin altında sağlam dayanaklar var. Birtakım beklentilerde çok yakınında olduğunuz fırsatlar söz konusu, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var. Belirlemeleri etki altında kalmadan yapmanız gerekecek. Sürprizlerin üst üste geleceği bir dönemdesiniz. Bugünlerde yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Sizleri zorlayarak bir şeyler yaptırmak isteyenler olabilir. Aile büyüklerine karşı dikkatli, özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Planladığınız maddi gelir gider dengesini tutturmaya gayret edin bugün. Fuzuli harcamalar bu düzeni aksatacaktır. Ödemen iz gereken kalemleri atlamayın. Bunları hesaba katarsanız zaten maddi konularda objektif kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Evde yapılması gereken işleri biraz daha iyi planlamalısınız. Ailenizle geçireceğiniz vakitler, güvenliğinizi yeniden oluşturmak adına yapılacaklar sizi meşgul edecektir. Kişisel konularınız ise sizi daha hareketli kılıyor. Cesur adımlara yöneldiğiniz bu dönem canlı geçebilir. Aynı zamanda ilhama açık olduğunuz, akışta kalmanızın getirdiği tecrübeler sizi geliştiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Haftanın başında bir görüşmeniz var. Çok önemli olabilir. İş hayatınızın aksamalarını, yığılmalarını, yorgunluğunu beyninizde taşımadan geçireceğiniz iki gün, size direnç kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Almak istediğiniz birkaç şeyden birini tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirdiğinizde bunun bir zorunluluk olduğunu göreceksiniz. Harcamalarınızda bir süre daha dikkatli olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2015)
Acelecilik bugünlerde size önemli şeyler kaybettirebilir. Sakin davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143288 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed