Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bugünlerde, önemli kararlar devreye girebilir, yoğun gelişmeler yaşanabilir veya siz çok yoğunlaşabilirsiniz. Ancak, bu esnada başkalarının yüklerini yüklenme veya başkalarının sorumlulukları nedeniyle zor durumda kalma riskiniz olabilir. Bırakın herkes kendi işine baksın. Sadece sizin için önemli konulara odaklanmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Çok değişken bir kişiliğiniz var. Bugün de bu değişken kişiliğinizi gözler önüne sereceksiniz. Zaman zaman çok sinirli ve gergin davranışlar sergileyecek zaman zaman oldukça sıcak kanlı ve sakin olacaksınız. Bu davranışlarınız yakınlarınızı oldukça şaşırtacak. Bugün alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir. Özellikle alacağınız bir haber sizin yolculuk planları yapmanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bazı hayallerinizin gerçeğe dönüşeceğinden emin olarak yakın çevrenize ufak tefek bir şeyler fısıldıyorsunuz ama aksi giden şeyler oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Doğuştan karamsar olmanız aleyhinize sonuçlar doğuruyor. Çevrenize karşı gizemli davranmaktan vazgeçin. Sevdiğiniz insanın size bir süprizi olabilir. Sağlıklı yaşam için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Daha fazla sorumluluk almaya hazırsınız. Bu çalışma döneminde oldukça fazla ilerleme ve gelişim elde ettiniz. Öğrendiğiniz teknik becerileri uygulama dönemi içine girebilirsiniz. Bu durumun getirdiği yorgunlukları gidermeye çalışmalı, evdeki dinlencelerinize önem vermelisiniz. Akşam saatlerinden sonra ailenizle daha yakından ilgilenmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Sabah saatleri işinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve düşüncelerinizi istediğiniz konulara yönlendirebileceksiniz. Alışkanlıklarınız sizin için önem kazanıyor ve inandığınız şeylere daha sıkı sarılacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok yeni iletişimler içine girebilir ve işinizle ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Parasal konularda epeyce ihmalkar davrandığınız için kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Kendinizden kaynaklanan bu sorunlar için çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Parasal konularda önceki günlere göre olumlu gelişmeler içerisinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bir süredir devam eden bir sorununuz bugün daha da artarak karşınıza çıkacak. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143681 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed