Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Gezegenler sizi bazı konularda bıktırmaya veya her şeyi bir kenara bırakmaya iknaya çalışıyor olabilir. Ancak, siz bu yanıltıcı işaretleri görmezden gelmelisiniz.
   (5.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Bugün her konuda şanslısınız. Karşı cins ilişkilerinizde bazı yeni gelişmeler olacak. Bazı beklenmedik teklifler alacaksınız. İşinizle ilgili önemli bir görevi yükleneceksiniz. Bu durumlarda duygularınız ve aklınızla olaylara hakim gözükmeyi bilmelisiniz ve ayağınıza kadar gelen bu kısmetleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Bu gelişmeler geleceğinize yönelik isteklerinizi arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Niyetinizi karşı tarafa belli edemiyorsunuz. Böylelikle o sizi anlayamayacaktır. Üzülen taraf siz olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Bugün sosyal ortamlarda sergilenecek aşırı ve ölçüsüz samimiyetler, sorumsuz tavırlara ya da bu dengesiz davranışlara dayalı beklentilere sebep olabilir. Herkesin sınırlarını bilmesi önemli. En azından siz bilmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Hem işleriniz ve hem de uzun vadeli planlarınız açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı mesleki organizasyonlara katılabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda yeni ve ilginç insanlarla tanışabilir, sorumluluk sahibi yapınızla bu kişilerin ilgisini çekebilirsiniz. Bazı projelerinizi dile getirmeniz olumlu sonuçlar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Bugün iş hayatınızda bazı yenilikler olacak, değişikliklere uymak ve bu düzene katkıda bulunmak için çok çaba harcayacaksınız. Şu aralar gelecek için bir endişeniz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Parasal konularda aslında iyi durumda olmanız gerekiyor ama gereksiz harcamalarınız yüzünden sık sık parasız kalıyorsunuz. Bu sıkıntıları ancak kısıntıya giderek azaltabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanacağınız bir gündesiniz. Gereksiz harcamalarınızı kesmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142804 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed