Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2016)
Aileniz, arkadaşlarınız veya size ilham veren kişilerle vakit geçirmeniz kalıcı değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Yeni bir görüntü veya yaşanılan yerde yapılacak yeni bir değişiklik planlarınızı uygulayabilmeniz veya hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizi motive edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Zihnimiz açık ve yaratıcılığımızı kullanabiliriz. Ancak, değişken koşullara ayak uydurmakta zorlanabiliriz de bir taraftan. Entelektüel faaliyetler, öğrenme arzusu, bilgi paylaşımları, eğitsel çalışmalar, grup faaliyetleri, bilişim, teknoloji, medya, yayıncılık, sosyal medya başlıklı konular ön planda. Sabah saatlerinde iletişim kurmamız ve kendimizi ifade etmemiz daha kolay olabilir, görüşmelerimizi bu saatlere alabiliriz. Öğle saatlerinde ve sonrasında ise, sakarlıklar veya ufak tefek kazalar söz konusu olabilir, acele hareketlerden kaçınmakta fayda var. Akşam saatleri farklı hoşluklara, değişikliklere veya beklenmedik durumlara dikkat çekiyor. Değişiklik yapmak isteyebiliriz. 19.00 sonrası, halsizlik, belirsizlik veya kararsızlık türünde ruh halleri ön planda.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2016)
Aklınıza sürekli kötü ve olumsuz düşünceler geliyor. Umutsuzluğa kapılıyor ve kendinizi kötü hissediyorsunuz. Olur olmaz her şeyi kafanıza takıp saatlerce aynı şeyi düşünüyorsunuz. Yaptığınız her işte ve kendinizde kusur bulmaya çalışıyorsunuz. Bu durum karşısında sevdiklerinizde sizin için endişeleniyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2016)
Kartınız Hayal... Romantik ve şiirsel olmanız düşlerinizi geniş tutmaya yardımcı oluyor. Ancak düş kurarken yalnız kaldığınızın farkında değilsiniz. Hassas bir gün geçiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2016)
En çok konuşan ve anılarını anlatan kişi olabilirsiniz. Normalde susup dile getirmediğiniz duy-gu ve düşünceleri açıkça ifade etmek için fırsatlarla dolu bir gün. Sanatsal beceriniz varsa çok güzel şeyler üretebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2016)
Mesleki konular ve sorumluluklar bugün sizi çokça meşgul edebilir. Ayrıca bu koşullar kadınlarla ilgili de olabilir. Özellikle detayların önem kazandığı konuların üstünden tekrar geçmeniz gerekebilir. Geriye dönük kontroller yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bütün bu işlemleri titizlikle yerine getireceksiniz. Doğal olarak yorgunluğunuzu akşam dostlarınızla birlikte atmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2016)
İş yerinizde bazı mevkilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı. Sizi bugün ve önümüzdeki günler çok yoğun bir iş temposu bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2016)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2016)
Maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Ay, enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor. Birçok yolculuk yapabilir ve çevresel şartları lehinize çevirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2016)
Bugün duygularınızdan ziyade ve mantığınızı ön plana çıkarmalısınız. Büyük kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed