Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Bugünlerde, kendinizi özgür hissedebilir, potansiyelinizi görmenizi sağlayacak yeni kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Evinizde vereceğiniz davetler veya bazı kişilerle toplanmanız yeni arkadaşlıklar doğurabilir veya bu kişilerin evinizi ilgilendiren faydaları olabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Çıkış yolu aradığınız bir probleminiz var. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalıyorsunuz. Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz.Genellikle uysal biri olmanıza karşın önyargıyla baktığınız ilişkilerde uzlaşmaz bir savaşçı haline dönüşüyorsunuz. Bugün küçük bir sevinciniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Her konuya hakim olup, kendinizi hükümdar ilan ediyorsunuz. İçiniz kıpır kıpır olsa da dış görüntünüzde çok sakin resim vermektesiniz. Aile ocağınızı tüttürmek için kendinizi onlara adamış konumunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Resmi başvurular ve hukuksal konularla zorunlu olarak ilgilenmeniz gerekebilir. Eğer “nasıl olsa bir şekilde çözerim” diye rahat davranmaya kalkarsanız zorluk çıkabilir. Önceden tedbirlerinizi alın ve prosedürleri uygulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Ev ve mülk konuları öne çıkıyor. Taşınmaz mülklerle ilgili yeni yatırımlara girmekte aceleci davranmayın. Ancak eve dair ertelediğiniz işleri bitirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Artık ufak tamiratları ve düzenleme işlerinizi gözünüzde büyütmeyin. Sürekli fikir değiştirmek güven arayışınız için pek faydalı olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Yakınınızdaki bazı ilişkileri, elinizden kaçan fırsatlarla ilişkili görmemeniz, ayrı tutmanız sizi yanılgılara götürebilir. Bugünlerde karşılaşacağınız yeni fırsatlarda, yeni bir gözle ilişki değerlendirmeleri yapmanız yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2016)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Yakın dost ilişkilerindeki alacak verecek meselelerinde, tarafların kendini en sağlama alacağı yöntemlere başvurması sizi üzüyor. Kazancınızı arttırmagirişimleriniz, yakında yüzünüzü güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ekim 2016)
Geçmişe karşı büyük bir bağınız var. Yaşadığınız olayların , ilişkilerin etkisini üzerinizden bir türlü atamıyorsunuz. Bu da zaman zaman şu an ki ilişkilerinizi etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144358 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed