Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Nisan 2014)
Bazı şeylerin kendini tekrar edeceği konusundan eminseniz, meydana gelecek şaşırtıcı olaylar fikrinizin değişmesini sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Nisan 2014)
Olaylara ve insanlara karşı hassas tepkiler vereceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle bazı sinirsel gerilimler yaşamaya yatkın olabilirsiniz. Gün içinde kısa süreli planlar yapabilir ve bunları uygulamaya koyabilirsiniz. Akşam saatlerinde değişik ortamlara girebilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Nisan 2014)
AŞK: Yalnız olan Balıklarbilmeliler ki bugünlerde karşıcinsten birinin göz hapsindeler.Bu yüzden de ona karşı gözleriaçık olmalı. Elbette ki o kişiyibulduklarında onunla olmakisteyecekler. Mutluluk size yakın.PARA: Paranın mutluluk getirmediğinihissedebilirsiniz bugünlerde. Aklınız karmaşalarladolu. Partneri olan Balıklar sorunlarla uğraşıyor.SAĞLIK: Orijinal ve eksantrik bir yönünüz var.Kendiniz olmayı başarmanız harika.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Nisan 2014)
Maddi riskler ve riskli olabilecek yatırımlardan uzak durmanız gereken, bu açıdan kontrollü kalmanın uzun vadede yararını göreceğiniz günlerdesiniz. Arkadaşlarla bir arada yapacağınız sanatsal faaliyetler günü keyifli kılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Nisan 2014)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Nisan 2014)
Sabah saatleri işinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve düşüncelerinizi istediğiniz konulara yönlendirebileceksiniz. Alışkanlıklarınız sizin için önem kazanıyor ve inandığınız şeylere daha sıkı sarılacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok yeni iletişimler içine girebilir ve işinizle ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Nisan 2014)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Nisan 2014)
Maddi konularda sabah saatleri oldukça dikkatli olacaksınız ve gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve isteklerinize ulaşmak için harcamalar yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Nisan 2014)
Çalışma ortamınızda sizden daha atak insanlar aşama kaydedebiliyor. Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bu şeylere istekliliği da ilave etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140670 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed