Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Anlatmak istediklerinizi karşı tarafa net bir şekilde ifade etmelisiniz. İletişimsel anlamda bazı problemlerin üstesinden gelmeniz burada atlatmanız gereken krizleri nasıl yorumladığınıza bağlıdır. Farklı bir sonuç almak istiyorsanız farklı bir şey yapın. Aynı şeyleri yaparak yine aynı sonuçları elde edersiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Yorucu bir dönemden geçiyorsunuz. Kafanız karmakarışık. Esasında bir çözümsüzlük söz konusu değildi, ama müthiş bir zamanlama hatası yaptınız. Bu yüzden bazı çözümler uzun vadeye sarkacak. Bugün yanlış bir haberle çok kısa bir mutluluk yaşayacaksınız. Ama haberin tümü yanlış değil gibi, üzerine gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
AŞK: Soğukkanlı davranıyor veproblemleri çözüyorsunuz.Birlikte olduğunuz kişi ile yeniyerler keşfederek kısa gezileryapacaksınız ama ailesorunlarınız devam ediyor.İŞ: Matematiksel konularda hepsizi arayıp buluyorlar. Kendinizden övgü ile sözedilmesini istemenizden dolayı arkadaşlarınızayardımcı oluyorsunuz. Oldukça popülersiniz.SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili söz dinliyorsunuz.Bugün biraz açlık başınıza vuracak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Çok yoğun ama bir o kadar da üretken bir gün. İletişim trafiği eve gelene kadar devam edecek. Yeni insanlarla bir araya gelme ve anlaşma masasına oturma zorunluluğu size engel olmasın. Etkileyici tarzınız güne damgasını vursun. Düşüncelerinizi gizlemeyin ki parlayabilesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Bazı konularda kendinizi geliştirme, yenileme ihtiyacı içine girebilirsiniz. Bir çalışma arkadaşınızın olumsuz anlamda ısrarcılığı, sizi onunla ilgili bağlayıcı kararlara yönlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Özellikle parasal konular dikkat çekiyor. Bugün ani kararlarla yapabileceğiniz harcamalarda daha özenli olmalısınız. Birikimlerinizi ve parasal konuları ilgilendiren konular ön plana gelebilir. Harcamalarınızda daha akılcı olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Şu sıralar ilgi alanınızda olmayan birçok şey, sizi dolaylı olarak cezp edebilir. Bu cazibelerin özellikle birine karşı negatif durmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144530 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed