Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Kendinize borçlu olduğunuz duyguların hesabını sorup bugün karamsarlığa bürünmeyin. Kendinizle barış imzalayın. Geçen yılları artık unutun ve kendinize tertemiz bir sayfa açın. Evrende yaşanması gereken şeyler mutlaka yaşanacaktır. Size düşen bunları neden ben yaşadım sorusunu sormak değil. Evet yaşadım çünkü şu tecrübeyi edinmem gerekiyordu diyebilmek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Gün içinde duygularınız ve düşünceleriniz iniş çıkışlı bir periyot izleyebilir. Ailenizi ilgilendiren konularda yada evinizde bir gerginlik olabilir. Davranışlarınızda ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iç dünyanızla ilgili bazı sorunlarla ilgilendiğiniz için kaçırabilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
AŞK: Sezgileriniz sayesinde arayıpda bulamadığınız müthiş bir partneriniz olacak. Onunla bir iş toplantısı veya sosyal aktivitelerde karşılaşabilirsiniz. PARA: Aşk hayatında olduğu gibi iş hayatında da şanslı olsaydınız keşke. Bugün özellikle ticari alanda yeniliklerden veya yatırımlardan uzak durun. SAĞLIK: Sinirlerinizi bozmamak adına fazla hayal kurmamaya özen gösterin. Aksi halde kulaklarınızda sinirsel çınlamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Duygulara hitap eden bir üslubunuz olacak konuşurken veya yazarak kendinizi ifade edeceğiniz bir işle uğraşırken. Yardımlaşmalar, edebi çalışmalar, yakınları-nıza verilen destekler, kısa ziyaret ve geziler sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Sizin için olumlu bir gün söz konusu. Yakın çevrede olup biten her gelişme size iyimserlik getiriyor. Kardeşlerle ilişkilerde pozitif paylaşımlar öne çıkarken, zihinsel çalışmalara önceli verebilirsiniz. Zira çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Bu konuda keyifli ve eğitici kısa yolculuklar yapılabilir. Yeni haberler gündeminizi dolduracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2018)
İş yerinizde ortada dolaşan söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki dayanaksız söylentilerden bir farkı yok gibi, içinizi rahat tutabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz ve gereksiz masraflardan kaçınıyorsunuz. Para biriktirme isteğiniz bugün ağır basacak ve ileriye dönük planlar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Bugünlerde alacağınız bazı duyumlar sizi telaşlı bir hareketliliğe sokabilir. Daha rahat hareket etmek için dostlarınızdan fikir alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144506 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed