Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bugün sosyal hayatınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilir ve eski dostluklarınızı pekiştirebilirsiniz..Eski hatalarınızdan kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bugün altında olduğunuz etkiler size iddiacı bir yapı kazandırmaktadır. Bunun yanında alış verişlerde karşılaşacağınız aksaklıklar da canınızı sıkabilir. Alacağınız ya da almayı düşündüğünüz dayanıklı tüketim mallarında bazı arızalar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Çevrenizde, alıngan olduğunuz, küçük sorunları büyüttüğünüz şeklinde düşünceler geliştiriyorsunuz. Son zamanlarda sorun ettiğiniz birtakım olayları yeniden ele almanız ve değerlendirmeniz, sizi daha esnek tavırlara yöneltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Kartınız Araç... Ruh halinizde ani dalgalanmalar oluşabiliyor. Mutluluk ve hüznü bir arada yaşayan ender burçlardan biri oldunuz. Ancak sağlıklı düşünceler yaşayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Risk almaktan çekinmiyorsunuz. Ama aceleci davranmanız size zor anlar yaşatabilir. Yeni bir alanda yatırım yapmamaya özen gösterin. Yediklerinize dikkat ederseniz kilo verebilirsiniz. Maddi kayıplarınız azalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Genel anlamda bugün işinizle ilgili konular yaşamınızda ağırlık kazanacaktır. Yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz ayda yeni çalışmalarda görev alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalarda istikrarlı ve net sonuçlara ulaşabilecek şekilde hareket edeceksiniz. Yöneticilik yeteneklerinizde önemli ölçüde artış olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Parasal konularda önemli konularda girişim yapmak için yeterli fırsatlara sahipsiniz. Parayla ilgili kişisel çalışmalarınızda arkadaşlarınızdan alabileceğiniz destek sizi oldukça rahatlatacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Yapıcı ve sabırlı davranışlarınız meyvelerini verecek. Sorun yaşadığınız kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed