Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Söylediklerinizin ve yaptıklarınızın birbirini tutmayacağı ya da farklı istekler içerisinde olabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Beklentileriniz gerçekleri görmenizi engelliyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Uzun zamandır beğendiğiniz insanla karşılaşmak için yaptığınız plan gerçekleşecek ve onun sizi fark etmesini sağlayacaksınız. Geleceğinizle ilgili hayaller kurmak yerine elinizdeki işi en iyi şekilde yapmaya çalışmalısınız. Etrafınızdaki insanlara ve kendinize karşı bazı sorumluluklarınızın olduğunu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2015)
AŞK: Dönem dönem sıkıntılar geçiriyorsunuz. Sizi en çok aşksızlık bunaltıyor. Bu yüzden partnersiz kalmamak sizin için iyi olur. Yakın tarihte partneriniz olacak gibi görünüyor. PARA: Maddi açıdan darlık çekebilirsiniz. Bu sizi çok bunaltıyor ve aklınızı maddi durumunuza çok takıyorsunuz. SAĞLIK: Bugün kendinizi yoğun bir diyete hazırlayın. Sığır, kuzu veya kümes hayvanı hiç fark etmez. Et tüketiminden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Bugün iştahınız pek yerinde olacak. Ancak buna bir yerde dur demek de lazım. Yemek yeme olayını keyif aracı haline getirmeyin. Uzayan ve muhabbetin eşlik ettiği sofralar ve davetlerden sakının kendinizi. Pişman olmak da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Geleceğinizle ilgili kaygılarınız var. İşiniz ve işinizden sağladığınız gelir sizi hiç tatmin etmiyor. Fakat bu kaygılarınızı olmayacak hayallerle geçiştirmeye çalışmanız anlamsız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Emeklerinize ve alamadığınız paranıza çok üzüleceksiniz. Günün sonuna doğru aile büyüklerinizle parasal durumunuz hakkında konuşma yapacak ve onlardan yardım isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Nisan 2015)
Bazen çok sorumsuz davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Böyle davrandığınız zaman çevrenizdeki insanlardan tepki alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143569 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed