Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Aslında tarzınız olmasa da, bazı konuların, planların, işlerin veya ilişkilerin zamanını doldurduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ama, acaba doğru mu düşünüyorsunuz? Ya da bir kere daha düşünemez misiniz?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2014)
Bugün, zamana ertelediğiniz konularda sürpriz destekler sizi yeniden hareketlendirebilir. İlkeli yaklaşma isteğinizi abartmanız, bu destekleri riske edebilir. Bir tür rekabet içinde olduğunuz biriyle mantıklı diyaloglar geliştirmek istiyorsunuz. Onun da aynı niyetler içinde olduğuna dair inancınızı yeniden değerlendirmeniz yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2014)
İş hayatınızda yıldız gibi parlayacaksınız. Fiziksel olarak da ışıltınız herkesi etkiliyor. Partnerinizin gözüne ayrı bir çekici görüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2014)
Söz dinleyen kişi olduğunuz sürece bugün pek sorun yaşamayacaksınız. Ancak bunu yapabilmek de gayret gerektirecek. Zira her zamankinden daha çok , ön planda ol abilme, sözünüzü herkese dinletme ve baskın olma arzusundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Araştırmacı yönleriniz oldukça kuvvetlenecek. Sezgileriniz de güçleniyor. Akademik çalışmalarınız açısından bir hayli önemli ve verimli bir gündesiniz. Tabi bu açıdan iş ortamınızda size karşı bir kıskançlık oluşabilir. Medya ve iletişime dair işlerinizde yeni hatta yabancı uyruklu ortaklar bulabilirsiniz. Girişken olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2014)
Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döneceğiniz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2014)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2014)
Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2014)
Abarttığınız bir sorununuz var. Bununla ilgili üzüntü yaşamanız gerekmiyor. Sorununuzun hissettiğiniz değil de gerçek boyutunu anlamanız için, onu paylaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142378 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed