Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Her ne kadar hassas ve karşınızdaki kişileri kırmadan konuşmaya çalışan bir kişi de olsanız, bugünlerde, sözleriniz karşı tarafa ağır gelebilir. Dolayısıyla, ağzınızdan çıkan lafları çıkmadan önce iki kere düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geri giden Merkür’ün Mars’la kavuşumu ve Neptün’ün hafta boyu oluşturduğu yanıltıcı açılar, öncesi olan işleri gözden geçirmek, toparlamak, eksikleri tespit etmek veya yaşananlara bağlı olarak eksiklerin farkına varmak için gerekli ortamı oluşturabilir. Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir. Ancak, yeni girişimlerde bulunmak veya yeni kişilerle tanışmak için hiç de uygun bir zaman dilimi olmayacaktır. Bu hafta iletişim problemlerine özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Merkür retrosunun yanı sıra yaşadığımız unutkanlık, dalgınlık ve kararsızlık türünde problemler işlerin iyice karışmasına neden olabilir veya aldatılma riskimizi arttırabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Kendinizi fena halde özel hayatınıza kaptırmış durumdasınız. Bu yüzden işinizle ilgili işlerde zor konsantre olacaksınız. Yakınlarınıza biraz anlayışlı davrandığınız takdirde aranızdaki tüm buzlar eriyecek. Bencil davranmayıp onlarla uzlaşma yolları aramalısınız. Sevdiğiniz insanın ağır yükümlülükler altına girmesi sizi rahatsız etse de. Bu duygunuzu ondan gizleyip ona yardımcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
AŞK: Sevdiğiniz kişinin size karşıolan gereksiz hareketlerindenrahatsızlık duyabilirsiniz. Hiççekinmeden onu rahatlıklauyarabilirsiniz. Kalbinizkırılacağına onu uyarmanız çokdaha doğru olacaktır.PARA: Gayet pozitif ve enerjiksiniz. Her konudasizi pohpohlayacaklar. Bu durum çok hoşunuzagitmesinden dolayı şımarabilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık açısından hiçbir sorun yok gibi.Günü mutlu ama yorgun tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
İçine gireceğiniz yeni ortamda çok iyi ilişkiler kurmak size bağlı. Açıkçası herkes zaten buna niyetli olacak. Bazı agresif tipler gözünüzü korkutmasın. Niyetleri kavga çıkarmak değil. Varsa çocuklarınızla vakit geçirmeye çalışın. Günün bütün stresini atmanıza yararı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Düşüncelerinizi son derece somut biçimde ortaya koyacaksınız. Sizi bağlayan eğitsel konular ve sorumlulukları yeniden gözden geçirmeye bakın. Zira önemli yolculukların devreye girdiği bir dönemdesiniz. Bugün kardeşlerin getirdiği sorumluluklar duygusal olarak sizi kısıtlayabilir. Yakın çevrenizden size yansıyan sorunlar karşısında daha yapıcı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
İş hayatınızda daha planlı ve soğukkanlı hareket ediyorsunuz. Böylece hata yapma riskini de sıfırlıyorsunuz. Ancak kendinizi çok sıkmanız yüzünden de neşesiz bir eleman oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Maddi konularda bazı kısıtlamalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklentilerinizin dışında bazı sorunlar gündeme gelebilir ve üzerinizde rahatsızlık oluşturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalısınız ve acele girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143695 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed