Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Bugünlerde yatıcılığınız yazma yeteneğinizi ortaya çıkartabilir. Bugünden itibaren çıkılan yolculuklarda veya seyahatlerde yaşanan aksilikler geride kalmaya başlıyor. Çıkacağınız yolculuklardan isteneni almanız kolaylaşabilir. Samimi görüşmeler veya konuşmalar yapmak için de olumlu bir kaç haftanın içerisindesiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Her şey istediğiniz şekilde gelişiyor ve bu yüzden çok mutlusunuz. Elde ettiklerinizi değerlendirmelisiniz. Aşk ilişkilerinde sevdiğiniz insana içten içe bağlısınız ve sizi aramasını dört gözle bekliyorsunuz. Çektiğiniz para sıkıntısı birkaç güne kadar geçecek, biraz sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Yenilikler söz konusu olduğunda cesaretiniz kırılıyor. Oysa sevdiğiniz kişi sürekli sizi desteklemekte. Kötümser olmamalısınız. Aile içinde çıkan tartışmalara uzak kalmaya özen gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Aile içindeki mutluluğu görmezdengelmeyin. Şükredecek ne kadarçok şey var aslında. Bunu görebilmekiçin birlikte geçirdiğinizzamanın kıymetini bilmek gerekiyor.Bunu her zamankinden dahaçok hissetme şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Hayatınıza neşe ve iyimserlik katan konulara yöneliyorsunuz. İçinizden geçen şeyleri yaparak biraz tembellik edebilirsiniz. Bu arada çocuklarla ilgili konulara daha yakından odaklanma gereğiniz var. Onların ihtiyaçlarını düşünmek ve zamanın bir kısmını ayırmanız doğru olacak. Kendinizi ifade edebileceğiniz paylaşımlar ve sosyal ilişkiler günü yeterince dolduracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Ay ın oluşturduğu zorlu açı, otoritelerle anlaşmada güçlük getiriyor. Meslek yaşantınızdaki bazı gelişmeler sizi sıkıntıya sokabilecek nitelikte olacak. Öne çıkmak ve gücünüzü göstermek istiyorsunuz ama düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Çok kısa bir süre içinde hayalci bulunan beklentiniz gerçekleşebilir. Çevrenizden aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2016)
Ufak bir sağlık problemi yaşayabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Aksi takdirde sağlığınız biraz daha bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144254 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed