Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Bazı projelerinizin veya planlarınızın geçerliliği veya süresi hakkında yaptığınız tartışmaları iki üç günlüğüne askıya alabilirsiniz. Belli başlı kişiler size verdikleri rahatsızlıktan dolayı ya da sizi bekletebildikleri için keyif alabilirler.
   (5.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Temmuz 2014)
Elinizden tutmak, hayat içinde size destek olmak isteyen biri var. Ama siz elinizi çekiyorsunuz. İçgüdüsel bir biçimde ona güvensizlik duyuyorsunuz. Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız bir olaydan çok etkileneceksiniz. Bu olay sizi sevdiklerinize biraz daha bağlayacak. Geniş, sorunsuz olarak tanıdığınız birinin bugün öğreneceğiniz büyük sorunları sizi şaşırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Kartınız Araç... Ruh halinizde ani dalgalanmalar oluşabiliyor. Mutluluk ve hüznü bir arada yaşayan ender burçlardan biri oldunuz. Ancak sağlıklı düşünceler yaşayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Evinizle ilgili ihmal ettiğiniz durumlar bugün siz aslında başka şeylere niyet etmişken patlak verebilir. Geçmişe hayıflanma yın. Ne yapılması gerekiyorsa ona odaklanın. Günlük işlerde gecikmeler olursa da problem etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Ev ve mülk konuları öne çıkıyor. Taşınmaz mülklerle ilgili yeni yatırımlara girmekte aceleci davranmayın. Ancak eve dair ertelediğiniz işleri bitirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Artık ufak tamiratları ve düzenleme işlerinizi gözünüzde büyütmeyin. Sürekli fikir değiştirmek güven arayışınız için pek faydalı olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Temmuz 2014)
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Temmuz 2014)
Maddi konularda dikkatli davranacağınız ve harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili kaynakları arttırarak maddi durumunuzu da sağlamlaştırmayı başaracaksınız. Karşınıza yeni bazı teklifler çıkabilir, bu teklifleri çok iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Temmuz 2014)
İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi olumsuz etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141940 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed