Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Son zamanlarda almış olduğunuz pozisyonu, görevi veya işi hızlandırmanız gerekiyor olabilir. Bu anlamda gerekli iletişim ağına ve size yardımı olabilecek kişilere sahipsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Ağustos 2014)
Bu geceyle ilgili yaptığınız programı istemeseniz de bozmak zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir sorumluluğunuz bugün size hatırlatılabilir ve siz de yerine getirmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize dönük bir dönem yaşadığınız için yapmanız gereken pek çok şeyi bir süredir ertelediğinizin siz de farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Kartınız Ay... Kendinizi romantikliğe, sakinliğe, karanlığa teslim ediyorsunuz. Sakin bir tatil kaçınılmaz olarak size iyi gelecek. Kalbinizin kapılarını partnerinize kapatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Aile içi ilişkilerde yakınlık önemli bugün. Diğer işlerinizi bırakıp, yakınlarınızın ihtiyaç duyduğu desteği, sağlamanız gerekse bile gün bitiminde boşa geçirilmiş bir gün demeyeceksiniz. Evde biraz alan temizliği gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Bugün evde biraz yalnız kalmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Ancak gün içinde yalnız kalmanız pek mümkün olmayabilir. Ancak planlarınızdaki değişiklik hoşunuza gidecek. Hobilerinize daha çok vakit ayıracaksınız. Çocuklarla vakit geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Para konularında eliniz açık olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Ağustos 2014)
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Ağustos 2014)
Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor. Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Ağustos 2014)
Biraz soğuk almış gibisiniz. Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142257 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed