Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Aslında aynı şeyleri istiyor veya düşünüyor olsanız bile, ne pahasına olursa olsun size itiraz eden veya yapmanız gereken şeyleri söyleyen kişiler olabilir. Siz, kendi bildiğiniz şekilde ilerleyeceğe benziyorsunuz, ama yanıltıcı durumlara dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Bu günlerde ara sıra durgunlaşıyorsunuz. Bu çevrenizdekilerin dikkatini çekiyor. Sizi neredeyse hayattan uzaklaştıran problemler atla deve değil. Bazı durumlarda ortaya çıkan böyle melankolik bir havanız var. Daha olumlu bakın her şeye. Düşünsenize insanlar ne tür sorunlarla gülmeyi becerebiliyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Dostlarınızlaaynıortamdaolmanızarağmenbugünsizimutluetmekzorolacak.Son derece kararsız vepasif bir ruh yapınızoluşuyoramandikkatedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Evde yapılacak bazı dekorasyonel yenilikler, estetik ve konfor sağlayacak tadilatlar, yeni ve lüks denilebilecek eşyaların alınması söz konusu olabilir bu içinde bulunduğumuz günlerde. Aile içinde sürpriz gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
İşle ilgili önemli sorumluluklar aldınız. Gün ortasından sonra bu konuda önemli ortak çalışmalar içinde yer almanız ve ilişkilere dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle sosyal paylaşımların getirdiği yeni kişilerle bazı çatışmalar öne çıkabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, verimli sonuçlar almaya bakmalısınız. Dostluklar ve yeni arkadaşlıklar iş konularını içine alacak şekilde gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Haftanın ilk günü kısa bir iş yolculuğuna çıkacaksınız. İş yerinizde size haminiz gibi davranan bir üstünüz, bu davranışıyla farkında olmadan çekemezlikler yaratıyor. Onu bu konuda uyaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin. Kendinizi oldukça öfkeli hissetseniz bile sinirlerinize hakim olun ve hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili oldukça önemli kararlar almak üzeresiniz.f
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Paranızın üzerinde söz sahibi çok insan var. Gelişmiş sorumluluk duygunuz ve genel insani özellikleriniz, sizi para konularında belli ölçülerde kullanılan biri yapabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Çevrenizdeki insanlara çok fazla müdahale ediyorsunuz. Bu davranışınız onları sıkıyor. Her an ters bir tepki görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143871 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed