Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Eylül 2014)
Kararsız kaldığınız ya da endişelendiğiniz konular varsa, bu girişimlerinizin ya da adımlarınızın nedenlerini hatırlamalısınız. Eğer güvendiğiniz bir şeyler olmasaydı başlamazdınız. Öyle değil mi?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Eylül 2014)
Bugünü sıradan bir gün gibi görmemelisiniz. Sıradan bir gün gibi görünüyorsa da bazı sürpriz tersliklerle büyük bir koşuşturma içine gireceksiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Bir arkadaş ilişkinizde çöpçatanlık yapıyorsunuz. Bu sizi çocuk gibi mutlu ediyor. Hobileriniz var. Ama pek zaman ayıramamaktan şikayetçisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Eylül 2014)
AŞK: Pek uyumlu ilişkinizolmama sebebi her ikinizin deiddialı ve hükmetmeyi seventipler oluşunuz. Biriniz geri adımatarsanız aşktaki durumunuzdiğer insanlara örnek olacaktır.PARA: Para konusunda hiçkimseye ödün vermeyin. İyimser olmanızdankaynaklanan alacaklarınız gün geçtikçe aksıyor.Bu durumda maddi yönden zorlanmanız başladı.SAĞLIK: Cesaret isteyen sporları seviyorsunuz.Ustaca davranın ki bir yeriniz incinmesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Eylül 2014)
Bugün iştahınız pek yerinde olacak. Ancak buna bir yerde dur demek de lazım. Yemek yeme olayını keyif aracı haline getirmeyin. Uzayan ve muhabbetin eşlik ettiği sofralar ve davetlerden sakının kendinizi. Pişman olmak da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Eylül 2014)
Çalışma hayatı ve üretkenlik konuları bütün gün sizi meşgul edebilir. Bitirilmesi gereken işleriniz yüzünden yoğunluk yaşayabilirsiniz. Öte yandan çalışma ortamınızda olumlu ve neşeli bir atmosfer gözüküyor. Sandığınızdan daha keyifli bir iş günü geçirebilirsiniz. İş çevreniz genişleyebilir. Terfi etmeniz mümkün gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Eylül 2014)
Zihinsel olarak bugün kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz ve bu durum işlerinize olumsuz yansıyacak. Amirinizden bu yüzden azar işitebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Eylül 2014)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Eylül 2014)
Parasal konularda yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz. Mantık hataları yapabilirsiniz ve para keybedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Eylül 2014)
Genel olarak gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenize karşı oldukça hassas olacaksınız ve duygusal tepkiler vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142541 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed