Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Haftaya giriş yaparken spekülatif konular, yatırımlar ve çocuklarınız, aşk hayatınız ya da yaratıcılık içeren işlerle ilgili harcamalar problem yaratabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Nisan 2014)
Bugün, bazı yeni şeyler öğreneceksiniz ve bu öğrendikleriniz sizi ciddi düşüncelere sevk edecek. Ne istediğinizi ve ne beklediğinizi tam olarak adlandıramayacaksınız. Değişik duygular içerisinde kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Nisan 2014)
Dostlarınızdan bugün çok şey bekliyorsunuz. Kendinize biraz hakim olmayı öğrenmelisiniz. Atak ve sabırsız davranışlarınız çevrenizdekileri kızdırıyor. Sağlığınızla ilgilenmek için bugün kendinize şart koşuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Nisan 2014)
Sosyal ve kalabalık ortamlarda gerginlik yaratan, kavgacı ve inatlaşan kişilerden mümkün olduğunca uzak kalmaya çalışın. Arkadaşlarınızla aranızda, sıradan bir mevzudan çıkan tartışmalar kavga safhasına taşınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Geleceğe dair hayallerinizle ilgili somut adımlarınız sonuç verebilir. Özellikle işten gelecek paralar ve destekler konularında hareketlilik yaşanabilir. Sosyal ortamınız yeni sorumluluklar getirebilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yalnız yeni gireceğiniz ortamlarda da üzerinize fazladan sorumluluk ve görevler düşebilir. Yine de şikayetçi bir haliniz olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Nisan 2014)
İş yaşamınızda sabah saatleri oldukça yoğun saatler geçireceksiniz ve gücünüzü doğru bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili beklentilerinizi yeniden değerlendirmeyi başaracaksınız ve kararlarınızda istikrarlı davranacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz ve işlerinizle ilgili bir rahatlama olacaktır. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İş yaşamınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Nisan 2014)
Sevgilinizi kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. Bu korkuyu, tatlı bir heyecan boyutunda bırakmanız gerekiyor. Partnerinize açılmak ya da sorunu gizli yaşamak arasında yapmanız gereken tercih oldukça net. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Nisan 2014)
Maddi konularda sabah saatleri yetenklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ancak alacağınız yeni kararlarda dikkatli olmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise yeni bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Nisan 2014)
Eğer yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız bunun için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed