Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Bazı konularda tam olarak ne yapacağınızı bilmiyorsanız veya bazı konuları isteyip istemediğiniz noktasında tereddütleriniz varsa, iç sesinize kulak vermenizde fayda var. Önemli kararları ya da yapısal değişiklikleri şimdilik ertelemek daha uygun olabilir. Yakında kafanızdaki her neyse(okul değiştirmek, ev almak, perdeleri yenilemek v.b) tereddütsüz şekilde uygulamaya koyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz. Ayrıntılar kafanızı boşuna meşgul ediyor. Hiç de düşündüğünüz kadar dertli biri değilsiniz. Hiç ciddiye almadığınız bir problem, bugünlerde size hazır olmadığınız sorumluluklar yıkabilir. Problemlerin tümüyle kişinin iradesine bağlı olduğu yolundaki düşünceleriniz, kimi sorunu küçümsemenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Gün içerisinde alacağınız bir miktar para sizi çok mutlu edebilir. Alışveriş yapmaya ihtiyacınız vardı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Parasal mevzularda her zamankinde daha şanslı olduğunuz bir gün. Eğer birikiminiz varsa sizi tatmin edecek miktarlara ulaşacak şekilde değerlendirme şansını yakalayın. Karar veremiyorsanız en yakın arkadaşınıza danışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Kendi istediğiniz uğraşlara zaman ayırabileceksiniz. Yaratıcı konularda ise duygularınızı katabileceğiniz çok farklı şeyler ortaya çıkabilir. Değişik hobilerle ilgilenmek, sevgi ilişkilerinde ihtiyacınız olan duygusal tatmini yaşamanız mümkün. Değişik dinlence arayışınız sizi biraz tembelliğe itecektir. Yarın işte artan sorumlulukları gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Size bir takım konularda destek olacağını söyleyenler, sizi yarı yolda bırakabilirler. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Sizden beklenmeyecek kadar güvensiz, onaya muhtaç bir tavır geliştiriyorsunuz. Bu onu çok şaşırtıyor. Çalışma yaşamında beraber olduğunuz insanların ikna edilmek için beklemeleri artık sizin de canınızı sıkmaya başladı. En azından bugün bırakın, nasıl istiyorlarsa öyle düşünsünler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2015)
İyi duygularla, güzel niyetler besliyorsunuz. Ama yakın zamanda bunların niyetten ileriye gitmesi zor. Para durumunuzdaki düzelmeler, ancak kendi belinizi doğrultabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Bugün insanlarla iletişim konusunda şanslı bir gündesiniz. Kendinize bazı yeni ortaklık ve dostluklar edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143272 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed