Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Bugün övülmeye çok hevesli olmanız çevrenize kötü niyetli ve sizden bir şeyler kopartmak isteyen kimseleri toplayabilir. Tatlı dilli ve ardniyetli kimselerin sizi olumsuz şartlara sürüklememesine dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerinizin gündeme geleceği ev ortamında ve aile yaşantınızda mutlu olaylar yaşayabilirsiniz. Azami dikkat ve ilişkilerinizde götereceğiniz sakin ve aklı başında tutum sizi olumsuzluklardan uzaklaştıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Bugün sizi mutlu edecek. Uzun bir süredir beraber olmadığınız dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Bu eski dostlarla paylaştıklarınız sizi rahatlatacak. Arkadaşlarınızla dertleşmeyeli uzun zaman olmuştu, arada bir toplanıp böyle sohbetler etmenin çok iyi olacağını düşünüyorsunuz. Ama bunun için harekete geçmeniz gerekiyor, onlarla bu düşüncelerinizi paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İŞ hayatınızda şansınız açılıyor. Ancak, duygusal anlamda büyük sıkıntı içindesiniz. Yapmanız gereken, terazinin dengelerini eşitleyebilmek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İş nedenli önemli görüşme ve toplantılarınızda bazı tepk isel h areketlerle karşılaşabilirsiniz. İnsanların birbirine tolerans göstermemesi ilerlemeye engel. Dinleyin insanları. Size uymasa da cevap vermek için acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Sizin için yorucu ve iş açısından hareketli bir dönem olacak. İş hayatında yaşanan son değişiklilere rağmen kararlı olmanız gerek. Aldığınız sorumluluklar altında kalmamalı, kendinizi gösterebileceğiniz şartları zorlamalısınız. Göstereceğiniz her çaba sizin lehinize olacaktır. Aileye ait temaları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Müşterilerinize karşı biraz çekingen davranıyorsunuz ve bu yüzden amirinizin ihtarı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşyerinizde biraz daha atılgan olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Aşk hayatınızda sorunlar yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Bugünden itibaren moraliniz yükselmeye başlıyor. Böylece sorunları fazla dert etmeyeceksiniz. İşinizle ilgili hissettiğiniz baskı ve korku duygusu yapıcı düşünceleriniz sayesinde olumlu gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. Yakında küçük bir para haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İş yoğunluğunuzla bu sıralar iyi bir dinlenmeyi hakkediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed