Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Vereceğiniz kararlar önümüzdeki zaman diliminde yaşantınızı etkileyecek düzeyde olabilir. Hayal kırıklıklarınız ve beklentilerinize karşı dikkatli olmalısınız. Hafta ortasından itibaren sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Nedenini iyi bildiğiniz coşkunuz, akşam saatlerindeki bir toplantıda doruğa çıkabilir. Toplantının nedeni o kadar önemli değilse de, bu davetin tadını en iyi siz çıkaracaksınız. Birkaç sürpriz birden sizi bekliyor olabilir. Bir hayli hareketli bir gün geçireceksiniz gibi gözüküyor. Arkadaş ilişkilerinde bazı sıkıntılar var, ama yeni iyi niyet girişimleri söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
AŞK: Keskin ve pratik zekanızlaonu elde etmeyi başardınız. Uzunzamandır beklediğiniz artıkgerçeğe dönüşmeye başladı.İçiniz huzurlu, gönlünüz ferah.İŞ: Yeni işinizde mutlugörünüyorsunuz. Kendikurduğunuz işiniz sayesinde borçlarınızdan dakurtulmuş olacaksınız. Ancak çok çalışacağımderken konsantrasyonunuzu bozmayın.SAĞLIK: Alkole bağımlılıklar oluşturabilirsiniz.Kendinize dikkat edin ve içkiden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Bugün para veya kâr elde etme odaklı bir bakış açınız var. Sabah saatlerin önemli görüşmeler veya başvurular için uygun olacak. İkna edebilmek için fayda sağlayacak etkileri ön plana çıkara-cak bir konuşma yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Oldukça dinamik bir gün yaşıyorsunuz. Yaptığınız çalışmaların ve sosyal kazanımların sonuçları üzerinde duracaksınız. İçinde bulunduğunuz gruplar da size yeni dostluklar kazandırabilir. İş hayatında yaşanan tempo da size kararlılık getirmekte. Yeni planlar, organize olunması gereken konular zaman alabilir. Yolculuk ve çalıştığınız konulara konsantre olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğu duyumları sizi etkileyecek. Hemen kolayca birtakım yargılara, sonuçlara varmamanız olumlu bir özellik. Kafanızın karıştığı konularda usta gözlemciliğiniz size doğruları gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Kariyerinizle ilgili yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen, zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engeller var. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Ne istediğinizi biliyorsunuz ve küçük bazı aksilikler çıksa da olumlu sonuçlar alacağınızı unutmamalısınız. Duygusal olarak bazı kaygılar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed