Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Halledebileceğinizden fazla şeyin sözünü vermeniz zor durumda kalmanız veya karşı tarafı hayal kırıklığına uğratmanız anlamına gelebilir. Sizi mücadele, tartışma veya rekabet ortamına çekmek isteyen kişiler olabilir. Duygularınızı kontrol etmeli ve sakinliğinizi korumalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Maddimaneviheralandaatakyaparak mutluluğunyolunu aralıyorsunuz.Gereksizkuşkularayeraçmamalısınız.İyimserliğinizbelirgin.in.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Sağlık sorunları ihmale gelmez. İşiniz yerine önce tedaviyi tercih etmeniz ilerisi için tehlike arz edecek faktörlerin ortadan kalkmasına neden olacaktır. Ticari faaliyetlerde bol kazanç elde edeceğiniz günlerdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Bugün birlikteliğinizle ilgili konular daha ön planda olabilir. İlişkilerden çok şey öğrenebilirsiniz. Gün içinde sıklıkla duygusal iniş, çıkışlar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda hassas olduğunuz bugün, ilişkinizde uyumu arttırmaya çalışabilirsiniz. Ancak aşırı duygusal yaklaşımınız yüzünden istemeden var olan uyumu bozabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye anlayışlı ve özenli yaklaşmanız daha yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2022)
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Eğer hayatınızda hiç kimse yoksa veya yanlış bir seçim yaptıysanız, yıldızlar bugün sizden yana. Önünüze çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye bakın. Seçiminizin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, bunu düzeltmek kendi elinizde. Başkalarından yardım beklemeniz umutsuzluğa düşmenize yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Senedinizin hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz sıkıntılısınız. Borca girmek istemediğiniz için de, bu paranın hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşünüyorsunuz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2022)
Yaşama dair çabalarınız övgüye değer. Ama bu çabayı yaşamdan elinize kalana gösteriyorsunuz. Daha güvenli değerlendirmelerle, hayatı son kertesine kadar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed