Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
İş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde veya partnerinizle yapacağınız anlaşmalarda kendinizi kollamalısınız. Diğerlerinin işlerine karışmaz ve dedikodulardan uzak durursanız pozisyonunuzu netleştirebilirsiniz. Aklınızı kullanmalısınız! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde iş bitirici olabilir, işlerimizi istediğimiz şekilde halledebilir ya da istediğimiz şekilde ilerleyebiliriz. Sosyal ve hareketli gün. Akşam saatlerinde büyüklerimiz veya önemli pozisyondaki kişilerden destek görebilir, yardım alabiliriz. Gece saatlerinde ise, sevgi paylaşımları artıyor. Kendimizi güzel hissedebilir, güzel gösterebilir veya aşk kıvılcımlarına kapılabiliriz. Ancak malum hafta başında yazmıştık iş ilişkileri, anlaşmalar, toplantılar ve özellikle maddi başlıklı konularda yaşanabilecek tartışmalar ve anlaşmazlıklar genel anlamda stres nedeni ! Aklımızdan çıkartmayalım ve esnek olalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2023)
Bugün kendinizi çok yorgun hissedeceğiniz bir gün. Bu yorgunluk duygularınızı ve sinirlerinizi etkileyecek. Sevdiğiniz insanların yakınlığına büyük ihtiyaç duyacaksınız. Zaman zaman olmayacak şeylere sinirlenebilirsiniz. Ailenizden alacağınız bir haber sizi sevindirecek. Arkadaşlarınızdan bazılarını ihmal ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
AŞK: Gelenek ve göreneklerinizederinden bağlısınız. İlişkinizolmasına rağmen ailebireylerinize belli etmekistemiyorsunuz. Kendinizi olduğugibi kabullendirirsenizpartneriniz size güven duyacaktır.İŞ: Ani değişimler iş yerinizde sizi rahatsız edebilir.Ancak ben merkezci davranmasanız iyi edersiniz.Sahip olduğunuz şeyleri bir anda köklü değişimadı altında yok edebilirsiniz. Fedakarlık yapın.SAĞLIK: Kendinizi üzüyorsunuz. Rahatlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Kendinize olan güveniniz artıyor. Sevdiğinizle ilişkinizi duyduğunuz anlamsız dedikodular yüzünden tehlikeye atmayın. İş hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda alacağınız kararları hemen uygulamaya koyun. Kendinize duyduğunuz aşırı güven, size zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Rekabet ve kariyer konularında hareketli bir gün gözüküyor. Uzun vadeli hedeflerinizle ilgili kafanızda yeni fikirler ve planlar oluşabilir. Ancak uygulama noktasında tedbirli olmalı ve fikirlerinizi paylaşmakta acele etmemelisiniz. Ãœstlerinizle olan iletişiminiz önem kazanacak. Daha diplomatik ve ölçülü olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2023)
İş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün hareketlerinizdeki ölçüyü kontrol etmezseniz amirinizle aranızdaki samimiyet bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2023)
Parasal konularda mantıklı davranmıyorsunuz ve aşırı harcamalarda buluyorsunuz. Alış veriş yapmayı çok seviyorsunuz fakat bu gidişle sıkıntıya düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2023)
İş ve ev hayatınızda ortaya çıkabilecek gerginliklere çabuk çözümler bulmak yerine daha uzun vadeli düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed