Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bugünlerde bazı görev veya sorumluluklarınızı başkalarına yükleyebilir ya da iş bölümü yaparak rahat etmek isteyebilirsiniz. Her şekilde her şey yolunda gideceğe benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dilek ve isteklerimizin gerçek olmasını, affedici olma, geçmiş acılardan kurtulma, karşılıklı birbirini destekleme veya birbirine yer açma duygularını besleyen enerjiler söz konusu. Başladığımız ya da hali hazırda devam eden işlerimizin gün içerisinde akıcılık kazanacağını veya çalışmalarımıza gusto katabileceğimizi de söyleyebilirim Niobe’ce. Ruhumuza hitap eden aktivitelere, sinema, tiyatro, konser ya da sergi ziyaretlerine zaman ayırabileceğiniz bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınızı kırıyor. Aile bağlarınız güçlü. Ama bu sizin vefalılığınızdan kaynaklanmıyor, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
AŞK: Bugün kibirli görünüyor, karşı cinsi tedirgin ediyorsunuz.Oysa mutluluktan gözlerinizin içi gülüyor. Bugünlerde aşkta mutlu olmak sizin elinizde.Partneriniz size karşı özenli. PARA: Sürekli taktir toplamak istiyorsunuz. Bunu açıkça belli ediyorsunuz. Oysa insanlar taktir etme yerine bundan nefret edebilir. SAĞLIK: Aradığınız huzuru er geç yakalayacaksınız. Sıkıldığınızda kulak çınlamalarınız veya ağrılarınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Ev ortamında, ailevi meselelerde pek çok konuyu tatlıya bağlama, aile büyüklerinin destek ve onayını alma şansınız olan bir gün. Aile içi meseleleri konuşmak için uygun. Yakınlaşma ve ait olduğunuzu hissetme fırsatları var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman, zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Kötü niyetli kişilerin dedikoduları sevgilinizle aranızı bozacak. Oysa bu tatsız dedikoduların asıl nedeni de sizi birbirinizden ayırmak. Her ikinizde uyanık olup bu sözlere kulak tıkamalısınız. İş hayatınızdaki problemleri abartıp kendinizi boş yere üzmeyin. Çok önemli bir konuda yüzeysel düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bugün maddi konular ön planda olacak. Kaynaklarınızı geliştirmek için yolculuk yapabilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
İnsanlara verdiğiniz bazı sözleri yerine getiremiyorsunuz. Altından kalkamayacağınız işler için insanlara söz vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed