Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Bugün eğlence hayatına göstereceğiniz aşırı ilgi evliliğinize veya duygusal ilişkilerinize olumsuz etki yapabilir. Övülmeye çok hevesli olmanız da çevrenize kötü niyetli ve sizden bir şeyler kopartmak isteyen kimseleri toplayabilir. Tatlı dilli ve ardniyetli kimselerin sizi olumsuz şartlara sürüklememesine dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerinizin gündeme geleceği ev ortamında ve aile yaşantınızda mutlu olaylar yaşayabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinize, varsa çocuklarınıza zaman ayırmalı, onlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Duygusal bir yapı içindesiniz. Bu bir bakıma iyi bile olsa sizi oldukça alıngan ve kuşkucu bir yapıya sokacaktır. Fakat gene de mutluluk size çok yakın. Azami dikkat ve ilişkilerinizde götereceğiniz sakin ve aklı başında tutum sizi olumsuzluklardan uzaklaştıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Sizi çok ilgi çekici bulan birini bazı önsezilerinizle itici buluyorsunuz. Önsezilerinize çok güveniyorsanız, bu ilişkiyi şimdiden sınırlandırmanız gerekiyor. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğun nedeninden çok, gideceğiniz yer ilgilendiriyor. Ama gitmeniz halinde sürpriz gelişmelerle, aynı yolculuğu bir kaç kez daha yapmanız gerektiğini anlayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Açık sözlüsünüz ama bu durumdan rahatsız olanlar var. Patronunuzun yanındayken dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Önem vermediğiniz kişiler, gün gelir sizi hayati değerdeki durumlarda kurtarıcınız olabilir. Sosyal ilişkilerinizin düzenli olmasına dikkat edin. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Yakın akrabalarınızı daha sık ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Ortaklıklarda yaşadığınız yenilenme sizi daha sağlam kararlar almaya itiyor. Ancak bir yandan da yeni önerilerin getirdiği riskler var. Yeni anlaşmaların üzerinde bir süre daha düşünmenizde yarar var. Evlilik hayatınız ise size bazı sorunlar taşımakta. Daha yapıcı paylaşımlar içinde olmanız, eşin durgusal durumunu anlamanızı kolaylaştıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Düşündüğünüz radikal değişiklikler, bir süre daha düş kapsamında kalabilir.Daha değişik, özgün ve esas olarak da daha az bağlayıcı bir çalışma ortamı arayışları içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Parasal açıdan pek sorununuz yok fakat harcamalarınıza bu hızla devam ederseniz acil ihtiyaçlarınızı bile karşılayamayacak duruma düşeceksiniz, dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Potansiyel aşk ilişkinizin içinde üçüncü bir kişi var. Bunu kendisi ortaya çıkmadan öğrenemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed