Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Çevredeki kişiler o kadar kendi fikir, yol, görüş, inanç ya da düşünce sistemleriyle meşgul ki, onlarla aynı şeyi söyleseniz bile yanlış anlayabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (13 Ağustos 2013)
Geleceğinizi düşünerek çok daha sıkı çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınıza ve sosyal aktivitelerinize biraz daha az zaman ayırmalısınız. Kendinizi ön plana çıkarmalı ve sorumluluk almaktan kaçmamalısınız. Herkesten daha analizci bir kafanız ve öğrendiklerinizi kolay kolay unutmayan bir hafızanız var. Bundan faydalanmalısınız. Aile hayatınızdaki karışıklık zamanla düzelecek şeyler olduğu için karamsarlığa kapılmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (13 Ağustos 2013)
AŞK: Her şeyin arzuladığınız gibiolması için biraz dahasabretmeniz gerekiyor. Geleceğeyönelik projeler yapacağınız birgün. Önünüzde birçok fırsat var.PARA: Bugün maddi konulardayeni yatırımlar yapmaktan veatılımda bulunmaktan kaçınmalısınız. Onları iyideğerlendirirseniz istediklerinize kavuşabilirsiniz.SAĞLIK: Her şeyi yönetmeye çalışıyor tümkararları siz vermek istiyorsunuz. Bu durum daenerjinizin bitmesine neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Yakın çevrenizdekilerle aranızda bir iletişim kesintisi yaşanabilir. Öylesine anlattığınız şeyler ne yazık ki tam olarak anlaşılmayabilir. Ancak eğer yeteri kadar açıklayıcı olabilmişseniz sizin kararlarınıza destek verecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Duygusal beklentileriniz atmakta. Ancak yakınlar ve kardeşlerle ilişkilerde sabırlı olmanız ve beklentilerinizi kontrol etmeniz gerekecek. Zihinsel çalışmaların arttığı bu günleri yeni araştırmalar yaparak geçirebilirsiniz. Eğitim çalışmalarında eksik kalan detayların yeniden toparlanması gerekebilir. Yolculuk planlarınızı ertelemek doğru olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (13 Ağustos 2013)
İşinizle ilgili konulara yaklaşımınızda hassasiyet yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Teknik işlerde dikkatli olmalısınız. Yeni karşılaşacağınız bazı işlerde gerekli kişilerden yardım istemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (13 Ağustos 2013)
Parasal konulara çok temkinli yaklaşıyorsunuz. Harcamalarınızı oldukça azalttınız. Para biriktirmek ve zor günlere karşı hazırlıklı olmak istiyorsunuz. Bu şekilde hareket etmeye devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (13 Ağustos 2013)
Zaman zaman yakınlarınıza yalan söylüyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Bugün bir yalanınız ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141982 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed