Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Aşk ve ilişkilerde ciddi yaklaşımları benimsemek, zorlandığınız konularda kalıplaşmış düşüncelerinizi değiştirmek, karşı tarafı kusurları ve güzellikleriyle sevmek ve kabullenmek adına harika bir zaman dilimi. Ayakları yere daha sağlam basan konuşmalar yapmak için kendinizi zorlamalı bazı konularda ciddi değişim yoluna gitmelisiniz. Aksi takdirde yaşadıklarınızın sorumluluğunu başkasına yüklemek doğru olmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Mesleki konularda daha ciddi hareket etmelisiniz. Çünkü bazı sorunlar yaşayabilir ve olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Kendinizi başkalarına anlatmayın, bırakın onlar yaptıklarınızı takdir etsin. Bu arada, sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Bugün hem maddi hem de manevi açıdan tehlikeli olabilecek girişimlerden kaçının. İkili ilişkilerde öç almak isteyen, aşırı sahiplenen ve her harekete misliyle karşılık vermeye çalışan tavırlardan uzak durmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Eşiniz, dostunuz ve düşmanlarınız üzerine epey kafa yoracağınız bir gün olacak. Size en yakından başlayarak bu kişilerle olan ilişkilerinizin doğasını ve beklentilerinizi iyice sorgulayacaksınız. Yalnız sorgulamanızı yaparken adil olmayı da ihmal etmeyin. Ayrıca hukuki işlerinizle ilgili sürpriz gelişmelerde yaşanabilir. Bir gözünüz de burada olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Haziran 2022)
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Uzun süredir yaşadığınız duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Para konularında ayrıntı deyip, yeterince önemsemediğiniz konuları bugünlerde ciddiye almanız gerekebilir. Ekonominizi daha sağlam temellere oturtma niyetinizde biraz iyimserce beklentiler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Haziran 2022)
Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Ancak inatçı yaklaşımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed