Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Eğer üzerinde durduğunuz ve gelişme seviyesinde olan bazı karşı cins ilişkileriniz varsa bugün veya en geç bir, iki gün içinde dananın kuyruğu kopabilir. Olumlu gelişmeler ufuktadır ve her duruma hazır olmalısınız. Eğer erkekseniz bu gün fiziksel ve duygusal olarak ayrıca güçlüsünüz. Bu iki gün içinde oldukça haraketli olabilirsiniz. Hisleriniz mantığınızdan daha güçlüdür. Biraz romantikleşebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
AŞK: Aşk hayatınızda son derececesursunuz. Geçmiştecrübelerinizi yeni partnerinizeanlatmak biraz başınıza belaolabilir gibi görünüyor ancaksevimliliğinizle kısa süredesorunları toparlayacaksınız.PARA: İşinizde oldukça sinir yapmaya başladınız.Son günlerde iş stresiniz yoğun bir şekildehissediliyor. Takım çalışmalarına uygun değilsiniz.SAĞLIK: Sağlığınızla alakalı bir problem olmamasızaman zaman sizi bile şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
İlişkiniz bir değişimden geçiyor. Siz ve partneriniz çelişki içindesiniz. Her konuyu açıkça dile getirin. Bugünlerde kendi sorunlarınızı dışarıdan yardım almadan çözebilecek durumda değilsiniz. Yaptığınız harcamaları azaltmazsanız ilerleyen günlerde büyük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Evlilik ve ortaklaşa ilişkiler konusunda daha olumlu bir dönem söz konusu. Sizin için olumlu gelişmelerin yaşanacağı bu gün yenilikler hayatınıza daha fazla girecek. Ancak anlaşmaların sonuca ulaşması ve akit gerektiren konular sürüncemede kalabilir. Başkalarının ya da eşin duygusal durumu ile daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2021)
İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. İş ortamınızdaki saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Ortaklaşa çalışmalarınızın kazançları için hesaplamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hisseli kaynaklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bir arkadaşınızın size ait sırları başkasıyla paylaştığını öğrenip sinirlenebilirsiniz. Onu uyarmanız yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed