Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Acele yapılan işlere dikkat edin tekrar gözden geçirmenizde yarar olacaktır. Sorumluluk duygunuzun yeniden kabarması ile iş ve aile yaşamınız düzene giriyor. Hislerinizi fazla biriktirdiğiniz ve dışarıya atmadığınız için gerginlik noktasına gelmişsiniz bu yüzden aşırı çıkışlar yapabilir ve duygusal yönden patlayabilirsiniz. Ruhsal yönden kendinizi her hangi bir şeye bağlı hissediyorsunuz ve kendinizi bu gün gerek ruhsal gerekse fiziki yönde başkalarına adamış görünüyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2023)
Dostlarınızla birlikte bir şeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir, bunun yanı sıra kendinizden yaşça daha büyük insanlarla ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Örneğin ailenizle veya o konumdaki biriyle aranızdaki ilişkinin bozulmamasına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Dinlenmek istiyorsunuz. Bugünü evinizde geçireceksiniz. Planladığınız işlere göz atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Emin adımlarla yola çıktığınız şu günlerde iş hayatınızda yavaş yavaş yükseleceksiniz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle aranızda oluşan gergin havayı yumuşatmalısınız. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Ãœmitlerinizi yeniden ele alabileceğiniz şartlar içindesiniz. Ãœzerinde titizlikle durduğunuz bu alanda daha net ve uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Dostluklar ve sosyal paylaşımlar açısından ise keyifli bir gün. Ancak gün ortasından sonra sizi etkileyecek bazı sorunlarla yüz yüze gelmeniz gerek. Akışta kalmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2023)
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün. İş yerinizde yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizi uygulayabilirsiniz. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar, bugün verimli olabilir.Bedensel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2023)
Borç isteyen tanıdığınız herkese dağıttığınız paraları geri toplamakta güçlük çekiyorsunuz. Bu yüzden yaşadığınız maddi sıkıntı yüzünden kendinize kızıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2023)
Arkadaş ilişkilerinizde ya da ileriye yönelik planlarınızda kontrollü davranmanız gerekebilir. Aşırılıklardan kaçınmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed