Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Kendinize güvenip atacağınız her adım finansal anlamda sizi ileriye götürecek ve yaşam kalitenizi olumlu yönde arttıracaktır. Sizler cesaretinizi toplayabildiğiniz sürece birçok işi başarabileceğine inanan bir o kadar disiplinli ve özgüvenli çalışan bireylersiniz. Fakat karar verme noktasında da aşırı titiz davrandığınız için bazı fırsatları göremiyor olabilirsiniz. Bugünlerde yaşayacağınız iletişim trafiği cesaretinizi toplama noktasında oldukça yararlı olacaktır. Güvendiğiniz kişilerden alacağınız desteklerle kendinizi daha iyi hissediyor olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Bugün bir süredir devam eden sorunlarınız sıkıntılı ve huzursuz olmanıza yol açabilir. Gün içinde duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra alacağınız bir haber siz bir hayli etkileyecek. Bu haberin etkisiyle bazı kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
AŞK: İmkanlarınızı sonunakadar zorlayarak gönülmeselelerinizi kendi yönteminizlehalledeceksiniz. İmkanınızızorlayarak seyahat etme derdinedüştünüz. O sizinle her yerdemutlu. Kendinizi fazla yormayın.İŞ: Mevcut olan maddi durumunuzu kontrolaltında tutmalısınız. Bugünlerde sıkıştığınız zamantüm dostlarınızın bir bahanesi çıkabilir.SAĞLIK: Bir sorun olmadan günü çok güzeltamamlayacaksınız. İçinizi rahat tutun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Uzun süredir beklediğiniz şartların kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. Bulunduğunuz durumu sosyal yönüyle değerlendirmeniz toplumcu yapınızı ön plana çıkarırken size farklı bir statü kazandırıyor. Bilgilerinizi kullanmak için fırsatları değerlendireceksiniz. Sağlığınız gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Gelir kaynaklarınızda yenilenmelere hazır olmalı yeni adımlar atacağınız kararlara yönelmelisiniz. Harekete geçemediğiniz iş hayatında ise yeni planlar devrede olacak. Gelirlerinizi artırmak, ortaklıklar ve anlaşmalardan sağlanacak para girişlerini yönetmek adına destek aramaya başlamalısınız. Yakın çevrenizden güç alacağınız gelişmeleri değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Aşk hayatınızdaki tek sorun, güvensizlik konusu. Sürekli tartışma halindesiniz. Sorun sizde gibi görünüyor. Sevgilinize güven duymanız ve ayak uydurmanız, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir. Rekabet halinde bulunduğunuz kimseyi en zayıf gününde yakaladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Maddi konularda sabah saatleri bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz ve bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha rahat olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Bugün işinizle ilgili olarak ortak işler, parasal konular ve yatırımlar söz konusu olacak. Birlikteliği bozacak davranışlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed