Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Yeni kişilerle tanışmanıza veya yeni olanaklara kavuşmanıza yardımı olabilecek sosyal aktiviteler söz konusu olabilir. Farklı fırsatlarla karşılaşırsanız, en iyi anlaşmayı yapabilmek için araştırmacı olmalı ve hızlı geri dönüşlerden kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
İnatçı ve zor güvenir bir izlenim bırakıyorsunuz. Oysa arkadaş edinmeye, çevrenize insan doldurmaya meraklısınız. Ama hemen arkasından kuşkular, güvensizlikler geliyor. Ben kimseye tam güvenmem diyen bir dost canlısısınız. Halbuki zor güvenenler kolay yaklaşmaz diye bilinir. İnatçılığınız ise madem ki inat, al sana inat türünden.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
AŞK: Çevrenizdeki baskılarsebebiyle duygularınızıbastırmaya çalışıyorsunuz. Oysaonunla karşılıklı sevgiyaşıyorsunuz. Bastırma yerineonu sevdiğinizi haykırmalısınız.PARA: Sosyalleşmeye başlayarakkendinizi göstermeyi başardınız. İş konusundakişansınız bir süre daha devam edecek.SAĞLIK: Gece gündüz çok fazla kafeinli içeceklertüketerek karın ağrısı veya uykusuzluk çekmeyebaşladınız. Bu durumu daha fazla abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
İsteklerinizi karşınızdakine doğru aktardığınızdan emin olmalısınız. Hiçbir kötü niyet olmadan sırf yanlış anlaşıldığınız için beklentiniz karşılanmayabilir. “Nasıl olsa kabul eder” diyerek eşinizden habersiz planlar yapmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Arkadaşlıklar ve sosyal ilişkiler size biraz olsun keyif verecek. Yeni dostluklar kuracağınız bu dönem değişik organizasyonların da planlanması gerekebilir. Grupların getirdiği sorumluluklar maddi açıdan da sizi etkilemeye başlıyor. Ortağın ya da eşin para durumunda yaşanan yenilenmeler karşısında huzursuzluk ve endişeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Girişimcisiniz. Çabalarınızı ilgiyle izleyenler var. Çalışma ortamınızda birtakım ilişkilerde hatalı değerlendirmeler içindesiniz. Ama bu, size yönelik olumlu ilgiyi azaltmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Maddi konularda beklentileriniz bir türlü gerçekleşmiyor. Parasal konularda geçmişte yaptığınız hataları bir türlü düzeltemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Yetkin olduklarını düşündüğünüz kişilerin etkisiyle hatalı adımlar atabilirsiniz. Bir daha geri çekilemeyecek adımlarda, kendi deneyimleriniz tek karar sahibi olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed