Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Dışa açılmak bu günlerde yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi kısıtlayacak. Bununla birlikte sezgileriniz kısaca altıncı duyunuz bir hayli gelişmiş durumda. Bununla birlikte iç sorunlarınız ikinci plana itilecek. Tabii ki bu da problemlerin çözümü olabilir. Ev içinde olumsuz konuşmalar geçebilir, aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz. Yakın bir akrabanız kötü bir duruma düşebilir. Bu durum gerek sizi gerek ev halkınızı doğrudan ilgilendirebilir ve oldukça üzebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Halbuki arkadaşlarınızın içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığı görülüyor. Tatilde geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir bir dostluk bıraktı. Önümüzdeki günler onu daha iyi tanımaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
AŞK: Bugün aşk konusundaheyecanlı, bir o kadar daduygusalsınız. Sevdiğiniz kişiylearanızda tatsız olaylara birsünger çekmiş gibisiniz. Ancakbundan sonra hatalarınızıtekrarlamamaya özen gösterin.PARA: Yasal işlemlerinizle ilgili elinizden paraçıkması yüksek ihtimal. Azimli kişiler olarakkaybettiklerinizi yeniden kazanabilirsiniz.SAĞLIK: Hastalanma ihtimaliniz yok gibi. Amaböyle düşünerek sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Kendinizi bir kısır döngüde sanıyorsunuz. Ama bu durum geçici. Eski dostlarınızdan yardım talebinde bulunmaktan çekinmeyin. Aileniz için biraz daha fedakârlıkta bulunursanız huzurunuz daha da artacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Maddi durumunuzla ilgili yeni bir dönem içindesiniz. Kişisel çabalarınızla bir şeyler yapmalı, destek arayışında olmalısınız. Ödenmesi gereken borçların tanzimi, nakit kaynakların korunması adına akılcı çözümler bulmanız gerek. Yeteneklerinizi destekleyen imkanlarla yeni gelir kaynakları bulabileceğiniz fırsatlar olacak. İşle ilgili yolculuklar önemsenmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Konumunuzun, sizi gitgide, belirlenenlerin dışında da sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutmamalı. Pratik zekanız sorumluluk sınırlarınızı zorluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Bugünlerde geçici sıkıntılarınız var, ama yakın gelecekte epey rahatlayacaksınız. Para durumunuzun daha da iyileşeceğine dair sinyalleri çok yakında alabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Bazı gelişmelerde, geleceğe dönük umutlar var. Önümüzdeki günlerde iş hayatınızda oluşacak hareketlenmelere ayak uydurmanız çok yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed