Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Ön plana çıkabilir ve herkese neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz. Çalışmalarınız insanların dikkatini çekmenizi sağlayabilir ve bu sayede beklentilerinizin karşılandığını görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmeniz uzun vadeli planlar yapmanızı veya keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerine kadar hareketli ve enerjiğiz. Enerjimizi kullanabileceğimiz işlerle ilgilenebiliriz. Günün geri kalanında ise, somut adımlar atabilir, gerçekçi yaklaşımlar içerisine girebilir, kararlarımızda daha mantıklı düşünmeye önem verebilir, konusunda uzman, tecrübeli veya yaşça bizden büyük kişilerden fikir alabilir, yardımlarını isteyebiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Yakında uzun bir yolculuğunuz olabilir. Bugünlerde netleşecek ve hemen hazırlığına girişeceksiniz. Bu akşam bazı konuklar çağırıp güzel vakit geçireceksiniz. Yeni öğrendiğiniz bir oyun çok zamanınızı alıyor. Hemen herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam oyun teklifiniz reddedilebilir. Yine de akşamki beraberliğinizden hoşnut olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Kartınız güneş... Kendinizi bir süredir dışarı kapatmıştınız. Arkadaşlarınızla aranızdaki bağ zayıflıyor. Biraz daha sosyalleşirseniz taşlar yerine oturacak. Küçük geziler iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Zeka ve dikkat gerektiren işler, hesap kitap ihtiyacı duyulan çalışmalar, fikirlerinizle artı değer katacağınız uğraşlar için elverişli bir gün olacak. Ancak mantık gerektiren konularda duygusal yaklaşma eğilimiz de olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
İş temponuz ve artan sorumluluklar sizi daha planlı olmaya itecek. Tamamlanması gereken konular karşısında ise disiplinli olmanız gerekiyor. Detaylar, zaman alan uğraşlar karşısında sağlam durmalı, kişisel becerilerinizi ortaya koymalısınız. Değişik teknikler deneyebileceğiniz şartları kullanarak ilerleyebilirsiniz. İş hayatında çaba göstermek önem taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Verimli görüşmeler içinde olacaksınız. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getirecek. Ticari yeterliliğinize pek güven duymayışınız, bazı olanakları tepmenize yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bugün ailenizle yapacağınız bir toplantı sonrası elinizden para çıkması söz konusu olabilir. Canınızı fazla sıkmayın bu para size yakın zamanda geri dönecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Kendinize yandaş arayıp onaylanmak istediğiniz bir konuda ortaya koymanız gereken birtakım şeyler daha var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed