Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
İş yaşamındaki kaynak problemini yavaş yavaş halletmeye başlamanız, işinize şevkle sarılmanıza neden olacak. Yine de kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Çok fazla abur cubur tüketme eğilimindesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Ailenizle olan ilişkiniz zaman, zaman özel yaşamınızı aksatabiliyor. Bugün yine ailenizle sevdiğiniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Karşılıklı yakınlaştırma niyetiniz iyi bir çözüm getirebilir. Bazı inatlaşmalardan uzak durmalısınız. Önümüzdeki günler içinde planlarınız arasında bazı tercihler yapma zorunluluğu duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Aşk veya iş ilişkilerinizde fevri olmaktan kaçınmalısınız. İnsanlarla olan iyi ilişkileriniz bir anda bozulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Sevgilinizin bazı davranışlarını ve sözlerini yanlış anlamanız sizde kıskançlık duyguları yaratıyor. Sağlıklı düşünmeye çalışmalı, ilişkinizi şekillendirebilecek olayları iyi değerlendirmelisiniz. İş hayatınızla ilgili önünüze çıkan fırsatlar azımsanacak gibi değil. Geleceğe ümetle bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Haftanın ilk günü yenilenmeler ve sıkı çalışma temposu içine girmektesiniz. İş ortamında sizi bağlayan pek çok gelişme ile planlarınız değişebilir. Biraz organize olmalı, becerilerinizi geliştirmeye yönelik adımlar atmalısınız. Kendinizi engellenmiş hissedeceğiniz iş ilişkileri ise sorun olmamalı. Gün ortasından sonra sizi bağlayan dışsal koşullar ve ikili ilişkiler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bugün iş arkadaşlarınızın büyük desteğini görebilirsiniz. Özellikle akşama yetiştirmeniz gereken bir işi iş arkadaşlarınız sayesinde bitirecek ve çok rahatlayacaksınız. Onlara nasıl teşekkür edeceğinizi bilemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2022)
İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde edemiyorsunuz. Ama ihtiyaç duymanız gereken her şeyi satın alabilirsiniz. Harcama konusunda biraz makul olma dönemi. Beklentilerinizi şımartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyorYakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed