Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Önemsediğiniz konuları dikkate almamanız durumunda meydana gelecek sonuçları anlayabilen bir kişiyle yapacağınız samimi konuşmalar belli sorunların çözümünde faydalı olabilir. Alışılmadık şeyler önermekten korkmayın. Duygusal anlamda gardınızı düşüren durumlar olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2023)
Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Bu zenginlik birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, bu sevgi ortamından arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Bugün sizin için biraz karamsar bir gün. Kendinizi biraz fazla ihmal edilmiş veya yalnız hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Eşinizden ya da ortağınızdan beklediğinizi bulamamanızda aynada sadece kendinizi görmenizin de payı var. O ev ya da ortaklık emek istiyor. Düşüncede değil efor olarak da çaba göstermelisiniz. Başka alanlarında bu sorumluluğu alabildiğinize göre bu konuda da yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Maddi konular ve para durumunuz hakkında yeni çözümler arıyorsunuz. Ortak hareket etme imkanı bulmanız halinde yeni anlaşmalardan kazançlı çıkabilirsiniz. İş hayatınızda yaşanan tempolu süreç ise çalışma kapasitenize işaret ediyor. Daha sıkı çalışarak kazançlarında artışlar elde edebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek konusunda ciddi bir çaba göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2023)
Birkaç arkadaş kendi işinizi kurma planları içindesiniz. Birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Ama dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2023)
Paranın doğurduğu sorunlarla yakından tanışık olmanız, sizi sıkıönlemlere yöneltiyor. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında kaçamayacağınız büyük bir alışverişiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2023)
Kilolarınızla ilgili problemleri sorun yapacağınız bir gün. BU kadar sorun etmek yerine , harekete geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed