Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Çevredeki kişiler o kadar kendi fikir, yol, görüş, inanç ya da düşünce sistemleriyle meşgul ki, onlarla aynı şeyi söyleseniz bile yanlış anlayabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Bugün bir konuda inadınız tutacak ve karşınızdaki ağzıyla kuş tutsa sizi ikna edemeyecek. Ufak tefek şeylerin büyüyüp tartışma boyutuna gelmemesine dikkat edin. Akşam için alacağınız dışarı çıkma teklifini kabul ederseniz çok güzel vakit geçirecek, ne zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız. Şaşıracağınız bir haber duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
AŞK: Macera sevmemenizerağmen aşık olduğunuz kişiye nazyaparak ona acı çektiriyorsunuz.Ama fazla naz aşık usandırırkelimesini de hatırlamalısınız.İŞ: Elinizden bereket fışkırıyor.Başkalarının para ile ilgilikonularında fikir alışverişi yaparak onlara kârsağlıyorsunuz. Pozitif günlerdesiniz.SAĞLIK: Bugün mide ağrılarınız başlayabilir.Sindirim sistemi bozukluğuyla yaşabilirsiniz.Melisa yaprağı ile bu sorunu çözebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Talep ettiğiniz para nihayet elinize geçiyor. Bunun her kuruşunu önemli projelerinizin gerçekleşmesi için harcamaya dikkat edin. Cömert tutumunuzu frenleyin. Aksi halde sıkıntılarla dolu günler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Bugün iş ve çalışma konularına odaklısınız. Özellikle üretimde veya teknolojik alanlarda yenilenmeye dair projeler gündeme gelebilir. Bu yüzden iş ortamınızda fikir ayrılıkları yaşanma ihtimali gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınız ve üstleriniz arasında arabuluculuk yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Sakin ve durgun bir iş günü geçireceksiniz. Günlerdir yoğun giden iş temponuzda bundan sonra bir düşü olacak ve biraz olsun rahatlayacaksınız. Hafta sonuna rahat gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz. Biraz savruk olduğunuzu kabul etmelisiniz. Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2022)
Eskiden birlikte olduğunuz bir insan bugünlerde karşınıza tekrar çıkabilir ve size sıkıntılı anlar yaşatabilir. Kontrolü elinizden bırakmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed