Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Bugün biraz kabuğunuza çekilip yaşadığınız olayları en ince ayrıntısına varıncaya kadar incelemek isteyebilirsiniz. Hatta bu noktada fazlasıyla ileriye gidip kendinizi suçlama eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Sizlere tavsiyem olayları bu kadar titizce incelememeli her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu kabullenmelisiniz. Özel ilişkilerinizde ise karamsarlığı ve bıkkınlığı bir tarafa bırakıp ilişkinizi yok yere kendi düşüncelerinizle boğmamalı, bir an önce kaygılı ruh halinizden kurtulmalısınız. Zira yaşadığınız ilişkideki sorunlar yıllardan beri bugüne getirmiş olduğunuz sorunların toplamıdır. Bunu da bir günlük çözümlerle halletmeniz mümkün değildir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Hedefinize ulaşmanız gün geçtikçe daha da güçleşiyor. Bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istemeniz yolunuzu uzatıyor olabilir. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek durumunda olduğunuz insanlar yok değil. Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda sizi hareketlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Hovarda görünebilirsiniz. Karşı cinsin peşinden koşmayı sevmemenize rağmen aklınıza takılan biri olacak ama diğer sevdiğinizi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Sevgilinizle yaşayacağınız görüş ayrılıklarıkonusunda dikkatli olmanızgereken bir gündesiniz. Eğer kalbinizboşsa bugün uzun soluklu birilişkiye adım atmak için şans ve yıldızlar sizdenyana. Çevrenizdeki herkes sizin kadar güvenilirdeğil. Kendinizi şans oyunlarına kaptırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Daha dikkatli olmaya ihtiyacınız var. Kendinize yeni hedefler belirlediğiniz söylenebilir ancak, elde olmayan kayıplar ya da engeller sizi zorlayacaktır. Bazı gizli düşmanlıklar ya da kendinizi yıpratacağınız konulara temkinli yaklaşmalısınız. Başkalarına yararlı olabileceğiniz çalışmalar bu dönem yeterince oyalayıcı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Elinizdekilerle yetinme isteğiniz çoğu kez çalışma azminizi kırıyor. Bir memur zihniyetiyle iş yapmak istiyorsunuz. Böyle çalışmaya devam ederseniz yeteneklerinizi körelteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor. harcamaları azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed