Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
İçinizde beslediğiniz bir korku var. Bunu yenmeniz gerekiyor. Bu korkunun arkasında hangi suçlulukların olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Bu nedenle de onlarla yüzleşip hesaplaşmanız zor değil. Bu korkuyla yaşamak ister gibi davranmanıza hiç gerek yok. Bugün ruhunuzu aydınlatacak insanlarla tanışacaksınız. Kısa bir süre de olsa havanızın dağıldığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugünlerde aşk hayatınızda ikilem içinde kalabilirsiniz. Emin olmadığınız konularda ön planda olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Hepsi güçlü ve hepsi de haklı olduğunu düşünen insanların bir araya geldiği ortamlarda kalıp gerilebilirsiniz bugün. Farklılıkların birleştirici etkisini anlamalarını sağlama görevi size düşebilir. Bu nedenle arabuluculuk yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni gelir kaynakları bulmak için harekete geçmektesiniz. Ekonomik anlamda sağlam bir temel atmak, bütçenizi korumak adına daha tutarlı adımlar atmalısınız. Ortaklıların işin içine girmesi ile destek arayışınız öne çıkabilir. Gereksiz giderler, acil olmayan alışverişler ise kontrol edilmeli. Çalışma kapasitenizi kullanmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek bir iş teklifi bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda fırtınalı bir gün sizi bekliyor. Bunun nedeni, uzun zamandır yakın dostunuz olan birinden hoşlanmaya başlamanız olabilir. Ona karşı hislerinizi ilk fark ettiğinizde suçluluk duyabilir ve bu hisler yüzünden arkadaşlığınızı mahvedeceğini düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bir araya toplayıp biriktirdiğiniz toplu parayı işe mi yoksa menkule mi yatırmalı, diye bir ikilem içindesiniz. Bu konuda bilgi sahibi dostlarınıza danışacak ve onlardan birinin de katılımıyla en akıcı yolu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Atacağınız adımlara, göstereceğiniz tavırlara dikkat etmeniz gereken bir gün. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed