Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün çok katı tutumlar içinde olacağınız bir gün olacak. Çevrenizdeki insanlara görüşlerinizi kabul ettirmekte oldukça inatçı bir tutum takınıyorsunuz. Unutmayın herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil. Duygusal anlamda sizi oldukça mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız. İhmal ettiğiniz ailenizi ziyaret etseniz hiç fena olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Aşkta aradığınız huzuru ergeç yakalayacaksınız ama ilkönce kendi içinde değişimyapmayı öğrenmelisiniz. Bolcahata yapmanız partnerinizisizden uzaklaştırabilir.PARA: Gözünüz hiç bir şeyigörmüyormuşçasına sadece işinize kendinizikanalize etmişsiniz. Neyse ki bu konudabaşarınız bugün daha fazla gözüküyor.SAĞLIK: Yiyecek içecek konusunda dikkatlisiniz.Gribal enfeksiyon size uğramayacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Beklediğiniz müjdeli haberi önümüzdeki günler içinde alabilirsiniz. Hayatınızın her alanında değişiklikler yapmanıza neden olacak bu gelişme sizi ve ailenizi mutlu edecek. Aşk hayatınız inişli çıkışlı bir şekilde sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Sosyal konularda daha paylaşımcı ve aktif görünüyorsunuz. Yeni organizasyonlar sizi yenilikler yapmaya iterken, işten kaynaklanan grup çalışmaları devam etmekte. Yeni sorumluluklar aldığınız bu dönem, geleceğe yönelik beklentileriniz üzerinde tekrar düşünmelisiniz. Arkadaşlarla beraberlikler size keyif verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Ortak türü beraberliğinizde birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda bazı kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve beklemediğiniz bazı maddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Hayattaki tercihleriniz, bir parça da olsa maceracı olabilir. Bir fırsatı değerlendirme konusunda yarı gönüllü, yarı gönülsüz tavır göstereceksiniz. Cesaret, size kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed