Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Biraz dikkatli olursanız olayların gidişatını kendi lehinize çevirebilirsiniz. Becerilerinizi ve neler yapabilecek güçte olduğunuzu göstermekten çekinmeyin. Beklentilerinizi açık ve kırıcı olmadan ifade edin ve tartışmalardan kaçmaya özen gösterin. Olaylar hakkında pozitif düşünmeye çalışırsanız sıkıntılarınızın hafiflediğini göreceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Önümüzdeki günler içinde dostlar arasında kendinizi oldukça hissedeceğiniz kutlamalarınız var. Bu sıralar olumlu kalabalıklar, üzerinizde kendinizi yenileyebileceğiniz etkiler yaratabilir. Bugün kendinizi farklı olarak özgür ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Bu moral durumu, her alanda kazanımlara elverişli olduğu kadar, risk taşıyan aşırılıklara da zemin hazırlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
İstekleriniz gittikçe artıyor. Özellikle maddi harcamalar gerektirenleri diğer günlere ertelemeniz faydalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
İşe yarar sohbetlerin içinde yer almaya çalışın. Vakit kaybı denilecek kuru kalabalıklara davet alabilirsiniz. Ancak “katılmazsam ayıp olur” gibi bir düşünceyle hareket ederseniz birbirinize fayda sağlama şansınız da olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Sizi hızlı hareket etmeye zorlayan konular var. Eve ait yoğun uğraşlar ve yerleşimle ilgili konular sizi meşgul edecek. Evde tamamlanması gerekli işler artarken, özel hayatınıza zaman bulmakta zorlanacaksınız. Biraz kendinize vakit ayırmalı, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Güvenlik ya da maddi yatırım planlarınıza yeniden göz atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye, bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz. İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Sıkıntılısınız. Fakat yakında bitecek Birkaç yerden düzenli bir para akışı görünüyor. Bu görüntü de uzakta değil. Para konusunda ödüllendirilecek bir tüketicisiniz. Bu parayla ilişkinizde sorunlar yaşatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Bugünlerde biraz kendinize yönelme isteğinizde doğru zamanlamalar yapmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed