Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Yenilik ve değişiklik isteğinizin arttığı bu günde üzerinize vazife olmayan konularda sizi sorumluluk altına sokacak sözler vermekten kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bazı hatalarınızı görmekte zorluk çekiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde yine böyle gözden kaçırdığınız bir hatanın diyetini ödeyeceksiniz. Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz. Oysa sonradan kendinizi beğenmediğiniz birçok davranışınız oluyor. Bu akşam bir arkadaş toplantısında iyi vakit geçireceksiniz. Ama nedense yine yalnız gitmeyi tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Kartınız Örtünme... Keyfinizi kaçıran konulardan şikayet etmek yerine onlardan hızla uzaklaşmanız güzel. Ancak işinizi yapmanızı engelleyen durumlar karşısında sessiz kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Karar alırken daha sistematik düşünmelisiniz. Uzun zamandır beklediğiniz paranın geleceği yolda her gün yeni bir engel ortaya çıkıyor. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Aile büyüklerinizin tavsiyelerine uymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Gün ortasına kadar çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekiyor. İşle ilgili takım çalışmaları ilerleyen saatlerde yoğunlaşabilir. Ancak içinde bulunduğunuz gruplarda yeni bir yapılanma süreci. Kendinizi gelişmelere hazırlamalısınız. Bugün arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar, sosyal ilişkiler açısından size keyif veren bir hareketlilik yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek teklifler bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve size maddi kazançlar getirici yeni fikirler üretebilirsiniz. Ancak harcamalarınızda biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İnsanlar üzerindeki kredinizi yemeyin. Midenize oturabilir. Bu kredide pek emeğiniz yok. Kredi neredeyse tümüyle doğal güzelliklerinizin. Bu yüzden mi bu kadar gözü kara besleniyorsunuz onunla ?
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed