Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yaşamınızdaki köklü değişiklik hazırlıkları sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uyduramayacağınız endişesiyle biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde. Bugün umudunuzu arttıracak bazı gelişmeler var. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Görselliğe oldukça düşkünsünüz.Bakımlılığınız ve temizliğinizdikkat çekiyor. İş yerinizdeözellikle de karşı cinsin ilgisinihemen çekiyorsunuz. Bupatronunuzun da hoşunagidiyor. Terfi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Belli hedefleriniz var. Tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Çevrenizdeki insanların alt yapılarında sistemli bir kişilik yatıyor. Onlara yansıttığınız tecrübeleriniz önem kazanıyor. Ay’ın konumu, sizi bugün işinizde daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Dışsal koşullar hayatınız etkilemekte. İkili ilişkiler ve ortaklıklar cephesinde daha yapıcı olmanız gerekecek. Özellikle maddi paylaşımları da içine alan gelişmeler bazı riskler getirebilir. Sağduyulu ilerlemeye bakmalı, eleştirilere açık olmalısınız. Başkalarının ya da eşinizin duygusal durumu ile daha yakından ilgilenmeniz bazı sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Enerjiniz yüksek yalnız planlama hatası yapıyorsunuz. İşlerinizi son ana bırakıyorsunuz. Zamanında yapılmayan işler yüzünden aksamalar yaşıyorsunuz. Daha disiplinli ve düzenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün eski bir alacağınızı tahsil etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken bazı ödemeleri elinize geçecek olan bu para sayesinde yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed