Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Kararsızlık nedir bilmiyorsunuz, ne istediğini bilen bir yapıda bitmez tükenmez bir enerjiyle etkinliklerde bulunacaksınız. Fakat bu arada eğlence hayatına göstereceğiniz aşırı ilgi evlilik yaşantınızda ya da duygusal ilişkilerinizde olumsuzluklara neden olabilir. Biraz sakin olun da olaylar sakinleşsin ve sular durulsun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2023)
Bugün bir konuda inadınız tutacak ve karşınızdaki ağzıyla kuş tutsa sizi ikna edemeyecek. Ufak tefek şeylerin büyüyüp tartışma boyutuna gelmemesine dikkat edin. Akşam için alacağınız dışarı çıkma teklifini kabul ederseniz çok güzel vakit geçirecek, ne zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız. Şaşıracağınız bir haber duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Bugünlerde çok harcamayapmak istiyorsunuz.Keyfinizi kaçırankonulardan uzaklaşmakiçin alışverişe sarılmanızsizi borçlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Duygusal beraberliğinizi ilgilendiren bir konuda hatalı adım atmak üzeresiniz. Sizi ırarla uyaran birisi var. Onu dinlemeniz gerekiyor. Son pişmanlık fayda etmeyebilir. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir toplayacak, güven kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Aileye ait mülkler ve aileye dair sorumluluklarınız konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Ailenizle paylaşımlarınız artacak. Öte yandan aklınızda olan bazı planlarınız konusunda ailenizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Ancak sabırlı ve biraz diplomatik davranırsanız durumları lehinize çevirebileceksiniz. Sezgilerinize kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2023)
İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2023)
Aklınızın gücünden çok iyi faydalanabileceğiniz bu devrede kişisel girişimlerinizin de hız kazanacağı gözleniyor. Cesur ve iletişimci yapınız size anlaşmalar ve kazanımlar konularında fırsatlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2023)
İnsanları sevmeniz, ilişkilerinize özen göstermeniz iyi ama hakketmeyen ilişkilere de çok anlamlar yüklemekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed