Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Uzun vadeli plan ya da hedeflerinizin önündeki engelleri fark edebilir ve sizi amaçlarınıza ulaştıracak kısa yollar bulabilirsiniz. Kafanızı toparlamalı ve birden sonuç çıkartmamaya özen göstermelisiniz. Yaptığınız işlere daha fazla zaman ayırmalı ve daha çok gayret göstermelisiniz. İşleri tamamlamaya ya da tamamlatmaya çalışırken çabuk öfkelenebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Bugün duygularınız inişli çıkışlı olacak. Gün içinde yaşayacağınız olaylardan duygusal olarak etkilenebilir ve karar almakta zorlanabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki sorunlar giderek büyümeye başlıyor. Artık bu sorunları çözmek konusunda isteksiz ve çaresizsiniz. Bugün akşam saatlerinde beklemediğiniz bir misafiriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Hayati kararlar alabilirsiniz ve her şey sizin için değişebilir. Keyfinizi kaçıran konulardan uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Kendinizi ne kadar çok ihmal ettiğinizin farkında olma lısınız. Bu şekilde hem fiziksel hem de ruhsal olarak zayıflıyorsunuz. Doktor kontrollerini ihmal etmeyin. Bir yakınınızın sağlık sorunlarıyla ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Evlilik ve ortaklıklarda iniş çıkışlı bir gün dikkat çekecek. Olayları daha sakin ve akılcı karşılamak yolu ile stresten uzaklaşabilir, orta yolu bulabilirsiniz. Partnerinizin beklentilerini akıl süzgecinden geçirmek de doğru bir seçim olacaktır. Olumlu ilerleyen yeni anlaşmalar ve çıkarlarınızı gözeteceğiniz konuşmalar açısından tatminkar şartlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Ticaret konularında Boğaları oldukça parlak bir gün bekliyor. Analiz etme gücünüzün yerinde olması sayesinde doğru kararlar vereceksiniz. Şansınız da size yardım edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Kısa bir süre önce yaşadığınız sıkıntı artık geride kaldı. Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir ferahlama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2022)
Sıcak ilişkiler kurmaya çalıştığınız insanlar, kendi kişisel sorunları nedeniyle size biraz uzak duruyor. Zamana bırakacağınız gelişmeler, lehinize dönecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed