Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Sağlığınız veya maddi durumunuzla ilgili bir tartışma büyüyebilir. Dolayısıyla, ortada zorlayıcı bir durum yoksa konuşmaları iki gün ertelemek daha iyi olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Bugün hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlar bulacaksınız ve sizi rahatlatacak bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle zihinsel aktiviteniz çok iyi olacaktır. Bir çok iletişim içine girebilir ve çeşitli haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Aşk konusunda sürekli övülmek istemeniz partnerinizi düşündürecek. Onunla yeni başlayan duygu trafiğiniz hayatınızda değişimlere yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Sağlık sorunlarınız nedeniyle doktora görünün. Bugün bir gayrimenkulünüzü satmanız için teklif gelebilir. Mantıklı bir pazarlıkla bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Son günlerde sevdiğiniz sizden kaçmaya başlıyor. Gönlünü alın. Aile büyüklerinizin tavsiyelerini önemseyin. Sosyal aktivitele katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Maddi durumunuza öncelik vereceğiniz koşullar söz konusu. Eldeki birikimlerin korunması adına doğru kararlar almanız gerekmekte. Bu arada yetenekleriniz ve ortaklaşa işlerden gelebilecek kazançlar ağırlık kazanabilir. Giderlerinizi kısmak konusunda ise yeterince sebebiniz var. Ölçülü harcamalar yapmak için gereken çabayı göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2023)
İş yaşamınızda birtakım insanların size karşı kötü niyetler beslediğini düşünüyorsunuz. Bu sizi huzursuz ediyor, veriminizi de düşürüyor. Sizi anlamaya çalışan birine de bugün yine bu korkularla uzak duracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Para konularında çok İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz biraz tuhaf. Yatırımlarınızı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek becerikli görülmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Artık geri almanız konusunda sürekli uyarıldığınız bir emanetinizi şu günlerde almanız gerekiyor. Aksi takdirde emanetiniz size ait olma özelliğini kaybedecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed