Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Planlarda meydana gelen beklenmedik gelişmeler birkaç gündür düşündüğünüzden daha fazla sabır gerektiriyor olabilir. Ancak, belki de bu iniş çıkışların faydalı sonuçlarını görebilirsiniz. Hiç belli olmaz!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Bu zenginlik birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, bu sevgi ortamından arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Varsa harcıyor, yoksa çoküzülmüyorsunuz. Kendinizipara konusunda çabuktoparlama sebebiniz de bu.Çalışmanıza rağmen hayatıntadını çıkarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Sezgileriniz son derece güçlenecektir. Çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolaylıkla sezebileceksiniz. Bugün her şeyden uzaklaşmak isteğiniz yoğun olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Yakın çevrenizde değişen koşullar ve dönüşüm vurgusu artıyor. Yoğun bir iletişim trafiğiniz olabilir. Zihinsel bağlarınızın olduğu kişilerle gün içinde bir araya gelebilirsiniz. Kardeşlere özellikle de abinizle ilgili konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Bu konularda abartılı tepkiler vermemeye ve anlayışlı olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Kasım 2021)
İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz. Ama şu sıralar bu inancınızın uyarılarına kapalı olmanızda fayda var. Girişkenliğinizden yararlanma eğiliminiz, sizi bazı yanılgılara sokabilir, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Çözümsüz bazı para tartışmalarınız daha samimi yaklaşımlar gerektiriyor. Bununla ilgili aceleciliklerden kaçınmalısınız. Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Kasım 2021)
Çevrenizde çok güvendiğiniz , her sırrınızı açtığınız bir arkadaşınız sizin bazı sırlarınızı başkalarına taşıyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde mesafeli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed