Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Üzerinizdeki yükleri çevrenize dağıtmaktan kaçınmanızda fayda var. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Karışıklıklar engel teşkil edebilir. Sizden istenilenleri net olarak anlayana kadar sorular sormanız gerekebilir. Yapacağınız bir yol ya da seyahat bir problemin çözümünde etkili olabilir. Aşk hayatınız ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek. Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Zaman, zaman bu taleplere boyun eğmek zorunda kalmak sizi bazen sıkıyorsa da, kimi özensizliklerinizi hiç gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Kartınız Boşluk... Hayatınızı rutin görebilir ve bir an önce uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeli, daha az çalışmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Duygusal anlamda şiddete yatkın olduğunuz bir gün. Olaylara karşı sakin tavrınızı korumaya çalışın. Bırakın bu enerjiniz herkese fayda sağlayacak şekilde kullanılsın. Merhamet açısından içinizde ne varsa karşılıksız verebilecek durumdasınız. Bundan ailenize de ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Hedefler ve başarı konularına odaklandığınız bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha gayretli olacaksınız. Kendinizi öne çıkarmak için elinize fırsat geçebilir. Ancak hassas detayları gözden kaçırmamalısınız. Günün hızlı temposu içinde dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Sorumluluklarınız sizi bir parça yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünüyorsunuz. İş arkadaşınızla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Parasal açıdan pek sorununuz yok fakat harcamalarınıza bu hızla devam ederseniz acil ihtiyaçlarınızı bile karşılayamayacak duruma düşeceksiniz, dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Yeni adımlar atmaya eğilimlisiniz ama önünüzdeki engelleri görmezden gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed