Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bugün yapmak istediğiniz birçok şeyin yanısıra hiç düşünmediğiniz bir çok güzel şey için gereken fırsatlarla karşılaşmanız olasıdır fakat üzerinizde sınırsız bir tembellik ve uyuşukluk olabilir. Bu yüzden hiç harekete geçemeyip, bütün gününüzü uyuklamakla oturmak arasında geçirmeniz de olasıdır. Üzerinizde olabilecek bu uyuşukluk hali günün ilk saatlerinde ortaya çıkmasa bile gün içinde sizi rahatsız edecektir. Bunun sebebi geçici bir tembellik isteği gibi görünse bile aslında fiziksel bazı rahatsızlıklarınız olabilir ve bugünkü durum sağlık bozukluğunun ilk belirtileri de olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız ilk fırsatta bir doktor tavsiyesi almayı ihmal etmemelisiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. İkizler yaratıcılıklarının meyvesini toplamaya başlayabilirler. Hayat yüzünüze gülmeye başlayacak ve siz zekanızı değerlendirmek fırsatını bulacaksınız. Yalnız bir takım ailevi sorunlar sizi üzecek. Bunların da üstesinden iyi niyet ve sukünet ile geleceksiniz. Sizi eleştiren kimi yakınlarınızı tatlı dilinizle ikna edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
AŞK: Eleştirilmeyi sevmemenizerağmen bugün açık sözlü vegüvenilirsiniz. Partnerinizin dehoşuna gidiyor bu tavrınız. Onunson derece güvenini kazandınız.Mali konuda hayli fedakarsınızama karşılığını da alıyorsunuz.PARA: Analiz yeteneğiniz öylesine gelişmiş ki işkonusunda hiç kimse sizinle baş edemez. Aniçıkışlar, yaptığınız yenilikler göz dolduracak.SAĞLIK: Bugün hislerinizi kötüye kullanarakmoral bozukluğu yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Son zamanlarda üzerinizde aşırı bir halsizlik ve bitkinlik belirmiş. Kafanızı toparlayıp kendinize biraz daha zaman ayırın. Maddi borçlarınızın önüne geçmek için öncelikle tasarrufa yönelin, aşırı harcamalardan kaçının. Yeteneklerinizi ortaya çıkarabilecek işlere yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Ay burcunuzda yerini korurken pek çok yeni karar ve iş odaklı planlar içindesiniz. Yersiz kuruntuları bırakmalı, biraz gevşemeye çalışmalısınız. Öne çıkan düzen ve sağlığa ilişkin planlarınızı tamamlamak doğru olacak. Günün ilerleyen saatlerinde maddi durumunuzda yaşanan kaygıları bırakın. Henüz vakit varken, bütçenizi planlamak, iş önerilerini değerlendirmek gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Sabah saatleri disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz ve konuların üzerine konsantre olabileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve sizin dışınızda kalacak sorunlar canınızı sıkabilir. Akşam üzeri saatleri ise iş yaşamınızda genel bir hareketlenme olacaktır ve dikkatiniz biden çok konuya dağılabilecektir. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir çok iletişim içine girebilir ve çeşitli haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Hayatınızın aslında hiç fark etmediğiniz ölçüde maddi ve manevi zenginliklerle donatılmış olduğunu görebileceğiniz, farklı deneyimler yaşamaya hazır olun. Ailenizin yaşantınızda daha önemli olacağı bir devreye giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Para ilişkilerinizde bugüne kadar vermiş olduğunuz düzgün imaj, son günlerdeki eli sıkılığınızın doğru değerlendirilmesini sağlıyor. Parasız kalıp dara düşme korkunuzu bir an evvel yenmeniz gerek
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Başkalarının avukatlığına soyunmanız başınıza iş açabilir. Bazen savunduğunuz kişiler bu savunmayı hak etmiyor olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed