Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Ağustos 2013)
Zamansız bir durumun kendi kendine çözülmesine yardım için ne yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Planlarınızı paylaşmanız işleri güçleştirirken, gizli hareket etmeniz ilerlemeyi hızlandırabilir. Pratik ve zarif olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Ağustos 2013)
Her şeyin çok göz önünde yaşanıyor olması, özel arzuların ve beklentilerin yeşerememesine yol açabiliyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyor, bu değişiklikler için fırsat kolluyorsunuz. Bu akşamki bir gelişme size ilk adımı attırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Ağustos 2013)
Hisleriniz bugünlerde çok güçlü. Hatta öylesine güçlü ki karşınızdaki hakkındaki yorumlarınız direkt doğru çıkıyor. Aldatılmanız imkansız kadar zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Ağustos 2013)
İşbirliği ve dayanışma sayesinde sadece kendinize değil özellikle arkadaşlarınızın da en azından bir kısmına fayda sağlayacak adımlar atabilirsiniz bugün. Uyum gösteren tavırlar sizi geri planda bırakmayacak aksine yüceltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Ağustos 2013)
Sizi bağlayan ortaklıklarda, yakın ilişkilerde olumlu bir gün yaşanabilir. Ayakların yere bastığı bu süreç anlaşmalarda şanslı bir dönem girdiğinizi gösteriyor. İş ilişkilerini içine alan organize işler ise son derece akıcı ilerlemekte. Ortaklaşa para konuları ise sorun yaratabilir. Lükse giden harcamaları kontrol etmeli, fırsatları kazanca çevirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Ağustos 2013)
Zaman zaman tek başınıza karar vermek sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Çünkü bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Ağustos 2013)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Ağustos 2013)
Parasal konularda şanslı bir dönemdesiniz. Beklemediğiniz paralar elde edebilir. Bu paraları yatırımlarınızda kullanarak kar elde edebilirsiniz. Bu şanslı günlerinizi iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Ağustos 2013)
Dostluğa çok önem veriyorsunuz. Bugün verdiğiniz bu önemi göstermekten kaçınmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141954 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed