Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Sizi destekleyen ve takdir eden kişilerle ilişkilerinizi geliştirmeli ve neler sunabileceklerinize odaklanmalısınız. Bazı konularda büyük düşünebilirsiniz, ama maddi anlamda kontrollü olmalı ve asla risk almamalısınız. Diğerlerinin söylediklerine göre değil, kendi bildiğiniz şekilde ilerleme zamanı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar çok fazla bir işimizi halletmemiz mümkün olmayabilir. Dalgın, kararsız, uykusuz veya halsiz olabiliriz ya da kafa karışıklıkları veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Devamında daha somut ilerlemek mümkün olacaktır. Venüs’ün olumlu görünümü bugün de, ilişkilerimizi canlandırmamız, yenilenmememiz veya yeni kişilerle bir araya gelmemiz için bizi cesaretlendiriyor. İlişki, iş birlikleri veya yaratıcılık gerektiren işler açısından türlü hoşluklara açığız. Ancak, yarından itibaren netleşen olumsuz açılar da yavaş yavaş kendini hissettirmeye başlayabilir. Dolayısıyla, şimdiden riskli işlerden uzak durmakta, acele kararlar almamakta, iddia ısrar veya ağızdan kaçan kelimeler türünde sıkıntılar yaşamamak için gayret göstermekte fayda var. Öfke kontrolü gereken günlere giriyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Bugün hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlar bulacaksınız ve sizi rahatlatacak bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle zihinsel aktiviteniz çok iyi olacaktır. Bir çok iletişim içine girebilir ve çeşitli haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Kartınız enerji... Kartınızdandabilindiği gibi karşı cinsi üzerinizemıknatıs gibi çekmeyi başarıyorsunuzadeta. Sizinle yeni tanışan birilerikonuşmalarınıza büyülenmiş adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Başka insanlar tarafından ne kadar değer gördüğünüz konusu bugün biraz kafanızı karıştırabilir. Başkalarında gördüğünüz aslında kendi bilinçaltınızda olan görüşlerinizin yansıması olabilir. Değerinize siz karar verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Nakit durumunuzu ters yönde etkileyecek gelişmeler olabilir. Daha çok ortaklıkları içinde alan finansal konulara dikkat etmeli, başkaları ile olan parasal bağlarınızı gözden geçirmelisiniz . Risk taşıyan yatırım planlarınızda ise temkinli olmalısınız. Anlaşmaların öne çıkacağı bugün fikir ayrılıklarına maruz kalabilirsiniz. Uzlaşıdan yana olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Aralık 2021)
İş yaşantınızda herşey dilediğiniz gibi. Çalışmalarınızda oldukça verimlisiniz ve bu çalışmalarınızın karşılığını alabiliyorsunuz. Bugün işiniz ile ilgili konulardan uzak olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Aşk hayatınızda fırtınalı bir gün sizi bekliyor. Bunun nedeni, uzun zamandır yakın dostunuz olan birinden hoşlanmaya başlamanız olabilir. Ona karşı hislerinizi ilk fark ettiğinizde suçluluk duyabilir ve bu hisler yüzünden arkadaşlığınızı mahvedeceğini düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Duygularınızı birazda mantıkla harmanlamanız, çevrenizdeki fenalıklardan sizi koruyabilir. Duygusal kişiliğiniz fazla üzülmenize neden oluyor .
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed