Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Tastamam güven duyacağınız bir dostluğa ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızın favorisi olmayı başarmak zorundasınız. İnsanlarla yarı güvenli ilişkiler sürdürmeniz size gizli bir yapayalnızlık yaşatıyor. Sağlığınızla alakalı kaygılarınız yerinde olabilir. Bu konuda bir an önce kendinizi rahatlatmalısınız. Çok sorunlu bir yakınınız önümüzdeki günler içinde sizi de üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Bugün aşk konusundaheyecanlı, bir o kadar daduygusalsınız. Sevdiğiniz kişiylearanızda tatsız olaylara birsünger çekmiş gibisiniz. Ancakbundan sonra hatalarınızıtekrarlamamaya özen gösterin.PARA: Yasal işlemlerinizle ilgili elinizden paraçıkması yüksek ihtimal. Azimli kişiler olarakkaybettiklerinizi yeniden kazanabilirsiniz.SAĞLIK: Hastalanma ihtimaliniz yok gibi. Amaböyle düşünerek sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Dostça başlayan bir görüşme amacından saparak kendini kabul ettirme savaşına dönüşebilir. Fazla hakim olmadığınız bir konu ise hiç ısrar etmeyin. Sohbetin odak noktasını hızlıca daha genel meselelere kaydırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık daha bilinçlisiniz. Ay burcunuza ilerledi ve sizi sorumlu kılan pek çok konuyla ilgilenmeniz lazım. Ãœzerinde durduğunuz projeleri başlatmak için güzel fırsatlar bulacaksınız. Ancak sosyal ilişkilerin getirdiği sorumluluklar sizi yıldırabilir. Bazı fedakarlıkları göze almalısınız. İş ve parasal konularda ise kritik bir dönem. Ekonomik olarak daha kalıcı planlar yapmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Yeni, sevindirici gelişmeler söz konusu. Sağlam etütleriniz ve ataklığınız ufkunuzu aydınlatıyor. İyi niyete dayalı ilişkilerin işin itici gücü olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal açıdan sıkıntılı olacağınız bir gündesiniz. Bugün yapmanız gereken ödemeler ve beklemediğiniz bazı harcamalar bütçenizi bir hayli zorlayacak. Borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Evinizle ilgilenmek size iyi gelebilir. Birçok sıkıntınızı atabilmeniz için çok kolay, elinizin altınızda olanaklarınız var, ama siz uzak arayışlar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144531 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed